return to list

🤓 Sales Project Manager z j. hiszpańskim

5 200 - 6 200 PLN brutto

🌍 Instream Sp. z o.o. | Sielska 8, Poznań

🖥 https://instreamgroup.com/pl/

#manager, #project

InStream Sp. z o.o.

Jako Grupa InStream tworzymy zespół doświadczonych profesjonalistów z wielką pasją podchodzących do swojej pracy. Jesteśmy producentem autorskiego systemu InStream CRM oraz twórcami unikatowych metod generowania leadów oraz praktyk dobrej sprzedaży.
Każdego dnia pomagamy firmom i zespołom handlowym rozwijać swoje umiejętności sprzedażowe oraz wzmacniać relacje z klientami.

Specjalista ds. sprzedaży/ Sales Project Manager z j. hiszpańskim

Miejsce pracy: Poznań
 
Poszukujemy osoby na pełen etat do koordynacji kampanii sprzedażowych realizowanych dla naszych klientów w części agencyjnej naszej firmy. Zajmujemy się świadczeniem usług generowania leadów B2B oraz outsourcingu sprzedaży. Szukamy osoby z minimum 2 letnim doświadczeniem w pracy z klientem korporacyjnym w języku angielskim.

Zadania:


Wymagania:


Oferujemy:


Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i zawarcie w nim klauzuli:

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Instream Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.