return to list

🤓 Area Sales Manager

7 000 - 11 000 PLN netto

🌍 Insys Video Technologies | Towarowa 37, Poznań

🖥 https://insysvideotechnologies.com/

#Manager, #Sales, #B2B

Wynagrodzenie miesięczne: 7 000 – 11 000 PLN netto B2B
lub 6 000 – 9 000 PLN brutto UoP + prowizja

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm wśród integratorów video OTT (usługa udostępniania sygnału telewizyjnego i treści wideo poprzez internet). Od lat zmieniamy na lepsze zastaną rzeczywistość dla nadawców telewizyjnych, operatorów telekomunikacyjnych, dystrybutorów treści kinowych czy instytucji państwowych. Nasz ponad 50-osobowy zespół wspólnie z Klientami wdrożył wiele pionierskich przedsięwzięć w tej branży, takich jak wieloplatformowe telewizje, aplikacje zdalnego nagrywania czy zaawansowane platformy publikacji treści. Nasze rozwiązania zapewniają satysfakcję milionom użytkowników zarówno w kraju, jak i za granicą. Dzięki pełnej integracji z Amazon Web Services możemy je łatwo dostarczać na całym świecie.

Do naszego zespołu Sprzedaży poszukujemy zaangażowanej, kompetentnej i doświadczonej osoby do pozyskiwania klientów zagranicznych.

Zakres obowiązków:


Wymagania


Dodatkowym atutem będzie


Zapewniamy


Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Oświadczam, że na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) w związku z art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO) wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez Insys Video Technologies sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu podanych przeze mnie danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji na wyżej wskazane stanowisko, a także przyszłych rekrutacji.”