return to list

馃 Junior Graphic Designer

Undisclosed salary

馃實 INVETTE HOLDING GROUP | os. Na lotnisku 1/u23, Krak贸w

馃枼 http://www.invette.pl

#agencjainteraktywna, #design, #grafik

Cze艣膰!

Na samym pocz膮tku wypada si臋 przedstawi膰! Jeste艣my agencj膮 interaktywn膮 Invette Holding Group sp. z o. o. sp. k., kt贸ra dzia艂a na rynku od ponad 8 lat. Dostarczamy us艂ugi z zakresu marketingu internetowego. Ca艂y czas pragniemy si臋 rozwija膰, dlatego do naszego zespo艂u szukamy zaanga偶owanych i kreatywnych pracownik贸w. Mo偶e to w艂a艣nie Ty?

 Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

 Junior Graphic Designer

 Twoje przysz艂e zadania:

 Nasze oczekiwania:

Oferujemy:

Miejsce pracy: Krak贸w, os. Na Lotnisku 1/U23

 Je艣li zainteresowa艂a Ci臋 nasza oferta prze艣lij CV poprzez formularz kontaktowy. Odezwiemy si臋 najszybciej jak to mo偶liwe.

Prosimy o zawarcie klauzuli:
 "Wyra偶am zgod臋 na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezb臋dnych do realizacji obecnego jak i przysz艂ych proces贸w rekrutacji prowadzonych przez Invette Holding Group os. Na Lotnisku 1/U23, 31-801 Krak贸w zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)."

 Podanie danych jest dobrowolne, w ka偶dej chwili przys艂uguje Ci prawo do wgl膮du do danych, ich poprawiania lub usuni臋cia. 呕膮danie usuni臋cia danych oznacza rezygnacj臋 z dalszego udzia艂u w procesach rekrutacji i spowoduje niezw艂oczne usuni臋cie Twoich danych.