return to list

🤓 Specjalista ds. sprzedaży

3 500 - 5 000 PLN netto

🌍 ISTV | Przemysłowa 12, Kraków

🖥 http://istv.pl

#B2B, #account, #development

Jesteśmy domem produkcyjnym z Krakowa - istv.pl. Naszym głównym zajęciem jest produkcja filmowa. Współpracujemy z polskimi oraz zagranicznymi agencjami reklamowymi, markami i producentami filmowymi. Zajmujemy się kompleksową realizacją, scoutingiem lokacji, obsługą, logistyką i organizacją planów zdjęciowych produkcji filmowej. Skupiamy najlepszych twórców: reżyserów, operatorów, montażystów czy specjalistów od postprodukcji. Działamy na rynku od 2009 roku i ciągle się rozwijamy. Obecnie wraz ze wzrostem zapytań, szukamy osoby do pomocy w umawianiu spotkań z potencjalnymi Klientami.

Twoja rola: Twoim głównym zadaniem będzie wyszukiwanie i docieranie do Klientów zgodnych z profilem naszej działalności.

Nasi Klienci: Agencje reklamowe (ATL), agencje marketingowe i socialowe, domy mediowe, firmy produkcyjne, stacje TV, polscy oraz zagraniczni producenci filmowi i telewizyjni. Duże firmy z południa Polski.