return to list

馃 PR Account Executive

Undisclosed salary

馃實 ITBC Communication | Al. Ks J. Poniatowskiego, 1, Warszawa

馃枼 http://www.itbcgroup.pl

#Account, #publicrelations, #PR

OPIS STANOWISKA:

- udzia艂 w przygotowaniu strategii komunikacji dla potencjalnych i obecnych klient贸w
- bie偶膮ca wsp贸艂praca i kontakt z klientami agencji
- udzia艂 w organizacji konferencji/spotka艅 prasowych/event贸w
- przygotowywanie materia艂贸w prasowych
- bie偶膮cy kontakt z dziennikarzami

WYMAGANIA:

- minimum 2-letnie do艣wiadczenie w pracy w agencji PR
- znajomo艣膰 narz臋dzi PR i marketingu
- umiej臋tno艣膰 pisania i redagowania tekst贸w
- znajomo艣膰 rynku medi贸w i do艣wiadczenie w pracy z mediami
- inicjatywa, kreatywno艣膰 i umiej臋tno艣膰 pracy w zespole
- bardzo dobra znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego w mowie i pi艣mie
- do艣wiadczenie w pracy dla klient贸w z rynku nieruchomo艣ci komercyjnych b臋dzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

- du偶膮 samodzielno艣膰
- ciekawe projekty komunikacyjne
- atmosfer臋 wsparcia i wsp贸艂pracy
- mo偶liwo艣膰 rozwoju zawodowego
- stabilne zatrudnienie