return to list

馃 Junior project manager

3 000 - 6 000 PLN brutto

馃實 JCD.pl sp. z o.o. | ul. Niedzielskiego, 2d/3, Warszawa

馃枼 http://www.jcd.pl

#marketing, #b2b, #projectmanager

Kim jeste艣my i co robimy?

Od ponad dziesi臋ciu lat zmieniamy innowacyjne pomys艂y w aplikacje i serwisy internetowe. Dzia艂amy na pograniczu technologii, designu i biznesu; 艂膮czymy techniki kreatywne z podej艣ciem empirycznym wierz膮c, 偶e tylko prawdziwe zrozumienie pozwala na wsp贸艂tworzenie z klientem rozwi膮za艅, buduj膮cych dobre do艣wiadczenia u偶ytkownik贸w i przewagi konkurencyjne dla organizacji. Naszym priorytetem jest zrozumienie biznesu i potrzeb, stoj膮cych za projektem.

Rozwijamy te偶 w艂asne produkty - stworzyli艣my takie startupy jak Symu.co czy Windu CMS. szukaj膮c rozwi膮za艅 nie tylko optymalnych, ale przede wszystkim - maj膮cych realny sens oraz przyjaznych u偶ytkownikowi.

Do naszego zespo艂u poszukujemy aktualnie Junior Project Managera - kogo艣, kto pomo偶e nam organizowa膰 codzienne zadania zwi膮zane z projektami dla klient贸w oraz rozwojem w艂asnych produkt贸w.