return to list

🤓 Specjalista ds. Sprzedaży\ Doradca Klienta

3 000 - 7 500 PLN brutto

🌍 Laba Polska | Marszałkowska, Warszawa

🖥 http://l-a-b-a.pl

#Sales, #Sprzedaż, #e-learning

Dział: Sprzedaży
Miejsce pracy:  Zdalna (Polska)
Poziom: Junior- Middle
Współpraca: Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
Wymiar czasu: full-time

Od 5 lat prowadzimy kursy online, tworzymy, szkolimy, inspirujemy oraz rozwijamy się w zespole 24/7.  Edukacja online jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków.  Za 10 lat większość nowych umiejętności będziemy zdobywać wyłącznie online. Przez ostatnie lata nasze kursy odbyły  się w ponad 40 krajach. Przeszkoliliśmy pracowników Google, Vodafone, Pepsi i innych  topowych firm. W tym roku  planujemy wejść na polski rynek i poszukujemy Specjalisty ds. sprzedaży.

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA?

CZEGO OCZEKUJEMY OD CIEBIE?

Mile widziane:

CO OFERUJEMY:

Jeśli uważasz, że jest to praca dla Ciebie i chcesz poznać nas bliżej, wypełnij formularz/wyślij nam swoje CV.  Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.