return to list

馃 Starszy Specjalista ds. SEM & SEO

4 000 - 8 000 PLN brutto

馃實 Pewny Lokal | Wile艅ska 69, Warszawa

馃枼 https://pewnylokal.pl/

#SEM, #SEO

Pewny Lokal  (https://pewnylokal.pl/) jest najwi臋ksz膮 w Polsce firm膮 dokonuj膮c膮 audyt贸w mieszka艅 i dom贸w: odbior贸w technicznych od dewelopera oraz przegl膮d贸w technicznych nieruchomo艣ci na rynku wt贸rnym. Zajmujemy si臋 tak偶e prawn膮 analiz膮 dokumentacji nieruchomo艣ci mieszkalnych. Jeste艣my szybko rosn膮c膮 firm膮 i dynamicznie poszerzamy zakres naszych us艂ug.

Obecnie do naszego zespo艂u poszukujemy kandydat贸w na stanowisko

Starszego Specjalisty / Managera ds. SEM i SEO.

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Wile艅ska (bardzo blisko metra Szwedzka)

Zadania:

馃憠 zarz膮dzanie kontem Google Ads
i raportowanie do cz艂onka zarz膮du
馃憠 zlecanie zada艅 dotycz膮cych kampanii SEM (np. dodawanie tre艣ci reklam lub powtarzalnych kampanii) innym pracownikom firmy
馃憠  tworzenie i optymalizacja kampanii Google Ads, w szczeg贸lno艣ci typu Search
馃憠 analityka internetowa dotycz膮ca SEM
馃憠 praca nad strategi膮 SEM m.in. analiza konkurencji
馃憠 opieka nad kontem w Google Moja Firma i opracowywanie strategii w ramach konta Google Moja Firma
馃憠 zarz膮dzanie dzia艂aniami SEO (planowanie tekst贸w/ zlecanie tekst贸w copywriterom/analiza s艂贸w kluczowych przy pomocy Ahrefs, MOZ, Google Search Console/optymalizowanie tre艣ci i kodu na stronie)
馃憠 zlecanie ww. zada艅 dot. SEO innym pracownikom firmy

Wymagania:

馃殌 1-3-letnie do艣wiadczenie
w pracy nad kampaniami w Google Ads typu search (Google AdWords)
馃殌 znajomo艣膰 narz臋dzia Google Ads
馃殌 kreatywno艣膰, dok艂adno艣膰 i dobra organizacja pracy
馃殌 znajomo艣膰 Google Sheets/Excel
馃殌 UWAGA: wiedza w zakresie SEO oraz Google Moja Firma jest bonusem i wymagana jest jedynie na poziomie og贸lnym. Planujemy powoli nauczy膰 osob臋 , kt贸ra do艂膮czy ww. wiedzy i powoli przekazywa膰 mu odpowiedzialno艣膰 w ww. zakresie

Oferujemy:

鉁 zarobki sta艂e od 4 000 do 7 500 netto
w zale偶no艣ci od stanowiska i formy prawnej,
prywatn膮 opiek臋 medyczn膮
鉁 prac臋 w m艂odym i zgranym zespole,
鉁 mo偶liwo艣膰 pracy elastycznej oraz zdalnej (zasady do om贸wienia),
鉁 mo偶liwo艣膰 rozwoju wraz z szybko rosn膮c膮 firm膮 (praca pod nadzorem cz艂onk贸w zarz膮du z du偶ym do艣wiadczeniem w sektorze prywatnym),
鉁 mo偶liwo艣膰 zdobywania wiedzy dotycz膮cej marketingu online (SEO, SEM) oraz wiedzy o rynku nieruchomo艣ci,
鉁 lunch na koszt firmy raz w miesi膮cu (zwykle w eleganckiej restauracji),
鉁 regularne wyjazdy szkoleniowo-integracyjne.