return to list

🤓 Senior PR Manager

Undisclosed salary

🌍 PR Expert Group | Przestrzenna 48/3, Wrocław

🖥 http://www.prexpert.com.pl

#Wrocław, #PR, #PublicRelations

Masz doświadczenie w zarządzaniu projektami PR? Znasz rynek mediów, dziennikarzy i umiesz budować długofalowe relacje z klientami? Jeżeli tak, a dodatkowo potrafisz i lubisz pracować kreatywnie, planować kampanie i szukasz nowych możliwości – dołącz do PR Expert. Pracuj i rozwijaj się w jednej z najdłużej działających wrocławskich agencji public relations. PR Expert to stabilne zatrudnienie, bezpieczne warunki pracy oraz możliwość ciągłego zawodowego rozwoju. Na rynku działamy od niemal 15 lat. Nasz zespół tworzą specjaliści media relations, strategii komunikacji, komunikacji kryzysowej, social media i digital, projektowania graficznego i brandingu. Razem tworzymy agencję, która działa kompleksowo w obszarze nowoczesnego public relations. Naszymi wartościami są wysoka jakość, zaangażowanie i profesjonalizm we wszystkim, co robimy.

Jeżeli myślisz podobnie, zostań naszym Senior PR Managerem. Pracuj przy projektach, które dają zawodową satysfakcję, rozwijaj się i wspólnie z nami dostarczaj rozwiązania klasy premium.

Zobacz nas na:

 www.prexpert.com.pl
 Facebook.com/AgencjaPRExpert
 Linkedin.com/company/PR-Expert-agencja-public-relations

Miejsce pracy: biuro Wrocław-Krzyki

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

Twoje zadania:

Oferujemy:

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami i umówimy się na rozmowę zdalną.

Do zgłoszenia nie zapomnij dołączyć klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zobacz nas na: www.prexpert.com.pl www.facebook.com/agencjaprexpert