return to list

🤓 Junior Graphic Designer

3 000 - 4 000 PLN brutto

🌍 Profitway | Nowogrodzka 7/9 m. 28, Warszawa

🖥 http://www.profitway.pl

#marketingagency, #graphicdesigner, #juniorgraphicdesigner

Lokalizacja: Warszawa, Centrum. Praca zdalna nie jest możliwa.
Wynagrodzenie: 2500 - 3500 zł netto
Stanowisko: Junior Graphic Designer

Prosimy o załączenie w CV swojego portfolio.


Kogo szukamy? 🔎
Poszukujemy osoby wyróżniającej się wysokim poczuciem estetyki oraz sprawnie posługującej się narzędziami kreatywnymi do tworzenia grafik. To stanowisko juniorskie dla początkujących grafików z małym doświadczeniem (niekoniecznie komercyjnym). Studenci mile widziani. 🤝

Zależy nam, by osoba na tym stanowisku chętnie uczyła się nowych rzeczy i sprawnie poruszała się po świecie Social Media. Szukamy kogoś, kto wesprze nas w tworzeniu kreacji graficznych oraz w procesie retuszu zdjęć.

Kim jesteśmy? 💡
Jesteśmy prężnie rozwijającą się agencją marketingową, która z miesiąca na miesiąc powiększa portfolio swoich Klientów. Specjalizujemy się w digital marketingu – od tworzenia contentu po reklamy sponsorowane.

Pracujemy w samym centrum Warszawy w młodym i zgranym zespole, który z realizowania celów swoich Klientów czerpie bardzo dużą satysfakcję.

Jaki będzie Twój zakres obowiązków? 📝


Dlaczego warto do nas aplikować? 📈
Tworzymy zgrany zespół, któremu praca sprawia ogromną przyjemność i satysfakcję. Zawdzięczamy to przede wszystkim atmosferze, jaka panuje w biurze, zaangażowaniu, z jakim podchodzimy do naszych zadań i ich różnorodności.

Cały czas się uczymy i podejmujemy coraz trudniejsze wyzwania, dlatego każdy znajduje tu przestrzeń na rozwój i naukę. Pracując u nas rozwiniesz swoje umiejętności graficzne i marketingowe, dzięki szkoleniom wewnętrznym, a także codziennej współpracy z bardziej doświadczonymi członkami naszego teamu.

Oczekujemy od Ciebie:

🎨 Wyczucia estetycznego oraz kreatywności
🖌 Znajomości Photoshopa, Lightrooma, Illustratora
👥 Podstawowej wiedzy na temat Social Mediów
📅 Małego doświadczenia graficznego popartego portfolio
🧠 Chęci do nauki wielu nowych rzeczy
 
W kolejnych etapach rekrutacji otrzymasz zadanie rekrutacyjne, które pozwoli Ci zaprezentować swoje umiejętności. Następnie zaprosimy Cię na rozmowę w naszym biurze, w czasie której będziemy mogli sprawdzić czy nadajemy na tych samych falach 😊