return to list

馃 Koordynator PR i administracji

Undisclosed salary

馃實 Questia sp. z o.o. sp. k. | Pi臋kna 43, Warszawa

馃枼 http://www.questiapr.pl

#publicrelations, #pr, #komunikacja

Questia to profesjonalny zesp贸艂 pozytywnie zakr臋conych konsultant贸w z wieloletnim do艣wiadczeniem w PR i komunikacji. U nas masz szans臋 pracowa膰 dla znanych marek i firm, poznaj膮c prac臋 w public relations. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia w pe艂nym wymiarze godzin; nasze biuro mie艣ci si臋 w centrum Warszawy.

Je偶eli interesuje Ci臋 praca w PR i chcesz si臋 w tym obszarze rozwija膰, a do tego bardzo dobrze m贸wisz po angielsku, zapraszamy do naszego zespo艂u na stanowisko:

Pracownik wsparcia PR i administracji

Twoje zadania obejmowa膰 b臋d膮:

Czego od Ciebie oczekujemy:

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: 鈥濿yra偶am zgod臋 na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb臋dnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Questia sp. zo.o. sp. k. z siedzib膮 w Warszawie zgodnie z ustaw膮 z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocze艣nie wyra偶am zgod臋 na przetwarzanie przez og艂oszeniodawc臋 moich danych osobowych na potrzeby przysz艂ych rekrutacji."