return to list

馃 Junior UI/UX Designer

4 000 - 6 000 PLN netto

馃實 Rating Captain | Prusa 1/4, Wroc艂aw

馃枼 http://ratingcaptain.com

#B2B, #web, #UX

Zadania:
Projektowanie interfejs贸w aplikacji/web w oparciu o dane analityczne oraz badania potrzeb Klient贸w
Dba艂o艣膰 o sp贸jno艣膰 projektowanych rozwi膮za艅, rekomendowanie zmian optymalizuj膮cych 艣cie偶ki oraz interakcje u偶ytkownik贸w
艢cis艂a wsp贸艂praca z zespo艂em produktowym, BI i developerskim
艢ledzenie i analizowanie nowych trend贸w, innowacji w obszarze UX

Wymagania:
Minimum 2-letnie do艣wiadczenie w realizacji komercyjnych projekt贸w interaktywnych, w szczeg贸lno艣ci w projektowaniu aplikacji mobilnych i serwis贸w www
Do艣wiadczenie w projektowaniu architektury informacji, tworzenia 艣cie偶ek klienta i mo偶liwych scenariuszy u偶ycia
Umiej臋tno艣膰 kreatywnego rozwi膮zywania problem贸w oraz proponowania rozwi膮za艅 w 艣rodowisku, w kt贸rym podstaw膮 jest wzajemny feedback
Znajomo艣膰 narz臋dzi projektowych: Figma, Adobe XD
Znajomo艣膰 zwinnych metod i narz臋dzi organizacji prac

Oferujemy:
Prac臋 w nowo budowanej firmie technologicznej
Prac臋 w nowoczesnym biurze we Wroc艂awiu
Wyb贸r preferowanej formy zatrudnienia
Du偶o samodzielno艣ci w podejmowaniu decyzji
Elastyczn膮 form臋 zatrudnienia