• Wszystkie ofertyGliwiceConsultingKonsultant sprzedaży SellWise
    Konsultant sprzedaży SellWise
    new
    Consulting
    SellWise Szymon Negacz Sp.k

    Gliwice
    7 780 - 12 967 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    zarządzanie zespołem

    budżetowanie

    strategiczne planowanie

    analiza finansowa

    CRM

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Zajmujemy się układaniem sprzedaży i marketingu B2B. Klienci najczęściej trafiają do nas z intencją ułożenia procesów, strategii, rozwinięcia kompetencji, pozyskania nowego rynku, rozwiązania istotnych problemów, usunięcia chaosu, zwiększenia skuteczności, rozbudowy zespołu i wielu innych.

    Ponad 95% naszych klientów to właściciele firm lub zarządy. Najczęściej pracujemy z produkcją, przemysłem, usługami oraz IT. Obecnie najwięcej klientów to średnie i duże organizacje.

    Oferujemy

    • Obecnie wdrożony konsultant (po 4-6 miesiącach współpracy) zarabia od 30 do 50 tysięcy netto na umowie B2B miesięcznie z możliwością rozwoju w przyszłości.
    • Dodatkowo proces pracy konsultanta jest tak ułożony, aby mógł skupić się głównie na pomaganiu klientom, a nie administracji.
    • Każdą osobę wdrażamy do naszej metodyki oraz dołączamy lidera, który pomoże wejść w świat doradczy.
    • Nasz zespół konsultantów to dzisiaj największy tego typu zespół w Polsce, a to daje bardzo dużo możliwości :)

    Obowiązki

    Praca polega na zaplanowaniu i przeprowadzeniu zmiany w firmie klienta. Konsultant bazując na naszej metodyce i swoim know-how, analizuje organizację klienta, przygotowuje plan dojścia do celu, a następnie prowadzi transformację używając kompetencji swoich (np. warsztaty/szkolenia) oraz - jeżeli to potrzebne - całego WiseGroup.

    Wymagania

    Musisz mieć duże doświadczenie biznesowe oraz sprzedażowe/marketingowe.

    Najczęściej na tym stanowisku zatrudniamy:

    • byłych dyrektorów sprzedaży, którzy z ramienia zarządu układał sprzedaż, najlepiej w przynajmniej 3 firmach,
    • byłych właścicieli/CEO firmy,
    • aktywnych konsultantów/trenerów z dużym doświadczeniem.

    7 780 - 12 967 USD

    B2B