• Wszystkie ofertyWarszawaSupportJunior Global Sales Assistant
    Junior Global Sales Assistant
    Support
    Senuto Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Opis stanowiska

    Kogo szukamy?

    Jesteś osobą otwartą i komunikatywną, lubisz kontakt z klientem i mówisz biegle po angielsku? Chcesz poznać tajniki sprzedaży w modelu SaaS i zdobyć doświadczenie w jednym z najlepszych startup’ów w Polsce?
    Jeśli na te pytania odpowiedziałeś twierdząco, to znak, że czekamy właśnie na Ciebie!
    Do naszego działu Global Sales poszukujemy osoby,  która wesprze zespół w działaniach pozyskania i obsługi klienta zagranicznego.

    Kim jesteśmy?

    Jesteśmy grupą 24 ekspertów z tematyki SEO, data mining, big data i marketingu internetowego. Precyzyjnych danych na temat ich sytuacji w Google dostarczamy już prawie tysiącu klientów, a 14 000 użytkowników korzysta z naszej aplikacji!

    Gdzie jesteśmy?
    Naszym głównym centrum dowodzenia jest biuro w domu na warszawskim Mokotowie. Mamy chill room, siłownię, taras, hamaki oraz lodówkę pełną coli i red bulli! Część zespołu pracuje również z Łodzi, a jeden z kolegów właśnie przeniósł się do Brisbane w Australii! Krótko mówiąc – jesteśmy mobilni.

    Ile zarobisz?
    3000-3500 zł brutto w zależności od doświadczenia.

    Jakie będą Twoje zadania?

    • Realizacja kampanii outboundowych
    • Kontakt z klientem zagranicznym
    • Wyszukiwanie potencjalnych klientów na rynkach zagranicznych
    • Realizowanie celów sprzedażowych

    Czego oczekujemy?

    • Bardzo dobrej znajomości j. angielskiego (C1)
    • Bardzo dobrej znajomości Excela
    • Chęci do nauki i samodyscypliny
    • Dobrej i samodzielnej organizacji pracy
    • Mile widziana znajomość HubSpot, Phantombuster, Lemlist

    Co oferujemy?

    • Rozliczamy się z powierzonych zadań, a nie godzin spędzonych przy biurku
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Kartę Multisport i trenera personalnego w firmie
    • Naukę gry na pianinie
    • Lunch co piątek na koszt firmy
    • Comiesięczne integracje z naszym super zespołem
    • Pracę w firmie z rodzinną atmosferą
    • Możliwość rozwoju pod okiem naszych specjalistów z budżetem szkoleniowym

    776 - 905 USD

    Dowolna