return to list

馃 Junior Global Sales Assistant

3 000 - 3 500 PLN brutto

馃實 Senuto Sp. z o.o. | Czerniowiecka 6B, Warszawa

馃枼 http://senuto.com

#mokot贸w, #pracawarszawa, #startup

Kogo szukamy?

Jeste艣 osob膮 otwart膮 i komunikatywn膮, lubisz kontakt z klientem i m贸wisz biegle po angielsku? Chcesz pozna膰 tajniki sprzeda偶y w modelu SaaS i zdoby膰 do艣wiadczenie w jednym z najlepszych startup鈥櫭硍 w Polsce?
Je艣li na te pytania odpowiedzia艂e艣 twierdz膮co, to znak, 偶e czekamy w艂a艣nie na Ciebie!
Do naszego dzia艂u Global Sales poszukujemy osoby,  kt贸ra wesprze zesp贸艂 w dzia艂aniach pozyskania i obs艂ugi klienta zagranicznego.

Kim jeste艣my?

Jeste艣my grup膮 24 ekspert贸w z tematyki SEO, data mining, big data i marketingu internetowego. Precyzyjnych danych na temat ich sytuacji w Google dostarczamy ju偶 prawie tysi膮cu klient贸w, a 14 000 u偶ytkownik贸w korzysta z naszej aplikacji!

Gdzie jeste艣my?
Naszym g艂贸wnym centrum dowodzenia jest biuro w domu na warszawskim Mokotowie. Mamy chill room, si艂owni臋, taras, hamaki oraz lod贸wk臋 pe艂n膮 coli i red bulli! Cz臋艣膰 zespo艂u pracuje r贸wnie偶 z 艁odzi, a jeden z koleg贸w w艂a艣nie przeni贸s艂 si臋 do Brisbane w Australii! Kr贸tko m贸wi膮c 鈥 jeste艣my mobilni.

Ile zarobisz?
3000-3500 z艂 brutto w zale偶no艣ci od do艣wiadczenia.