return to list

🤓 Sprzedawca - opiekun klienta

3 500 - 7 000 PLN brutto

🌍 SpaceWay | Dworcowa 76, Bydgoszcz

🖥 http://space-way.pl

#obsługaklienta, #sprzedaż, #SocialMedia

Sprzedawca – opiekun klienta

Jeśli...

…to być może jesteś osobą, której szukamy.

Szukamy osób dojrzałych życiowo i emocjonalnie, które rozumieją, że sprzedawanie to pomaganie ludziom i troszczenie się o ich dobro, a nie prymitywna manipulacja i tanie sztuczki. Jeśli więc fascynują Cię techniki wciskania klientom za wszelką cenę, mówimy to otwarcie: nie czytaj dalej tego ogłoszenia.

Kilka słów o nas

SPACEWAY powstała dlatego, że wierzymy w to, że jeśli świat wokół nas ma stać się lepszy, to dokona się to wyłącznie dzięki ludziom przedsiębiorczym, którzy – zamiast narzekać – biorą życie w swoje ręce. Dlatego wszystko, co robimy, służy właśnie temu, by ich wspierać. Dla firm realizujemy internetowe kampanie reklamowe, przez to pokazujemy przedsiębiorcom nowy sposób prowadzenia biznesu i pomagamy im budować firmy, z których będą dumni…

Czy zagraża nam obecny kryzys? Jesteśmy spokojni o przyszłość bo właśnie w tym czasie sprzedaż i komunikowanie się z klientem w większości odbywa się drogą internetową. Prawda jest taka, że rozwijamy się szybciej niż kiedykolwiek, bo to, czym się zajmujemy, jest potrzebne naszym klientom jeszcze bardziej, niż było przed kryzysem.

Na czym polega praca sprzedawcy w SPACEWAY?
Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych klientów  na obsługę oraz dbanie i pozostawanie w stałym kontakcie z obecnymi.

Działania sprzedażowe w SPACEWAY od samego początku prowadzimy przez telefon, bo jest to znacznie bardziej efektywne i – jak się okazuje – wcale nie trzeba spotykać się osobiście, żeby prowadzić wspaniałe i przede wszystkim skuteczne rozmowy. Co ważne: dzwonimy głównie do tych przedsiębiorców, którzy już szukają np. wsparcia w kampaniach na Facebooku.

Co to dla Ciebie oznacza w praktyce?

Dlaczego dajemy stałe wynagrodzenie zamiast prowizji?

Pokutuje w świecie sprzedaży takie przekonanie, że handlowiec musi mieć prowizję, bo inaczej nie będzie mu się chciało sprzedawać. Znasz to? Tymczasem my chcemy, żeby Ci się chciało ze wszystkich innych powodów i wiemy, jak to zrobić bez motywowania Cię pieniędzmi :) 

Jesteśmy absolutnie świadomi, że praca sprzedawcy nie jest łatwa i wymaga szczególnych umiejętności. Gwarantujemy, że wyzwań Ci nie zabraknie, a dzięki stabilnej pensji nigdy nie będziesz musiał klientowi wciskać czegoś na siłę, żeby zarobić godne pieniądze dla siebie i swojej rodziny. Jesteśmy wybitnie skuteczni nie tylko dzięki dobrze poukładanym procesom, ale również dlatego, że nasz sposób sprzedawania jest prawdopodobnie zupełnie inny niż to, co znałeś do tej pory. Metoda sprzedaży w Coraz Lepszej Firmie opiera się na mocnym fundamencie, który mówi, że po drugiej stronie słuchawki zawsze jest Człowiek. Wierzymy, że to, co najważniejsze w sprzedaży, kryje się między słowami klienta, a naszą nadrzędną wartością jest bycie całkowicie szczerym i autentycznym w rozmowach.

Oferujemy:

Nasze wymagania:

Postawmy sprawę jasno: ogromnie dużo dajemy, ale też bardzo dużo wymagamy, bo – jak sam wiesz – praca w sprzedaży to nie jest łatwy kawałek chleba. Zgłoś się do nas, jeśli spełniasz wszystkie poniższe warunki:

Chcesz aplikować?

Nie chcemy wiedzieć, jak piszesz listy, tylko jak wypowiadasz słowa, dlatego nagraj nam na dyktafonie (np. w swoim smartfonie) odpowiedzi na poniższe pytania:

  1. Co zrobiłeś w zakresie swojego samodoskonalenia w ostatnim roku? Podaj konkretne przykłady.
  2. Samodyscyplina to dotrzymywanie danego sobie słowa. Podaj przykład sytuacji, gdy podjąłeś jakieś postanowienie i zawalczyłeś, żeby je zrealizować.
  3. Z jakiego powodu aplikujesz do pracy w SPACEWAY?

To może być dla Ciebie ważne: zarówno w czasie rekrutacji, jak i w codziennej pracy, mocno stawiamy na autentyczność. Dlatego nie chcemy, żeby Twoje nagranie było perfekcyjne – nie czytaj go z kartki! Postaw na naturalność i daj się poznać. Postaraj się też, aby nagranie trwało maksymalnie 10 minut.
Nagrane odpowiedzi w formie pliku mp3 oraz aktualny życiorys (CV) w formie PDF prześlij proszę przez Wetransfer (https://wetransfer.com) na adres kontakt@space-way.pl

UWAGA! Odpowiadamy wyłącznie na kompletne aplikacje (nagranie i CV). Lubimy uczciwe zasady i jasno oczekujemy, że poświęcisz czas i wysiłek na nagranie odpowiedzi na ważne dla nas pytania. Tylko takie aplikacje weźmiemy pod uwagę.