return to list

馃 Junior Content Project Manager

3 700 - 5 000 PLN brutto

馃實 Strategiczni.pl Sp. z o.o. | Rysia 1A, Wroc艂aw

馃枼 https://strategiczni.pl

#Content, #SEO, #ProjectManager

Junior Content Project Manager

O Strategiczni.pl

Jeste艣my agencj膮 marketingow膮, kt贸ra oferuje kompleksowe us艂ugi z zakresu digital marketingu. Dzi臋ki wsp贸艂pracy z wieloma partnerami z bran偶y oraz sektor贸w pokrewnych (np. IT) zapewniamy firmom eksperck膮 obs艂ug臋 na ka偶dym etapie. Sami specjalizujemy si臋 w marketingu w wyszukiwarkach dla us艂ug profesjonalnych, IT oraz e-commerce. Bazuj膮c na do艣wiadczeniu i analizie dost臋pnych danych, tworzymy efektywne reklamy PPC oraz pomagamy firmom poprzez dzia艂ania SEO osi膮gn膮膰 odpowiedni膮 widoczno艣膰 marki, produkt贸w lub us艂ug, aby by艂y cz臋艣ciej odnajdywane w wyszukiwarce.

Kogo szukamy?

Szukamy osoby, kt贸ra b臋dzie pe艂ni膰 rol臋 Junior Project Managera w dziale Contentu. Zale偶y nam na osobie, kt贸ra zajmie si臋 organizacj膮 pracy dzia艂u, wyznaczaniem priorytet贸w oraz pilnowaniem termin贸w realizowanych dzia艂a艅 zgodnie z nasz膮 kultur膮 organizacyjn膮. Junior Project Manager w dziale Contentu to osoba, kt贸ra b臋dzie 艣ci艣le wsp贸艂pracowa膰 z innymi dzia艂ami, b臋dzie te偶 odpowiedzialna za pomoc przy wdra偶aniu proces贸w w organizacji. Chcieliby艣my, by nasz/a nowy/a Junior Project Manager wspiera艂/a zesp贸艂 contentu i wyznacza艂/a mu jasny kierunek dzia艂ania, usuwaj膮c przy tym wszystkie blokery i przeszkody. Podniesienie efektywno艣ci pracy zespo艂u b臋dzie dla nas kluczowym elementem wsp贸艂pracy.

Dodatkowym atutem, kt贸ry zrobi na nas wra偶enie b臋dzie zainteresowanie zagadnieniami zwi膮zanymi z contentem. Je偶eli wiesz, dlaczego content is KING i co zrobi膰, aby przyci膮gn膮膰 uwag臋 klienta za pomoc膮 s艂owa, to czekamy na Twoj膮 aplikacj臋. Nie musisz mie膰 do艣wiadczenia na stanowisku Content Project Managera, istotne jest dla nas to, by艣 zna艂/a zagadnienia zwi膮zane z contentem i/lub Project Managementem.

Zadania:

Czego oczekujemy:

Mile widziane:

Na co mo偶esz liczy膰:

Zaczynaj膮c prac臋 w Strategicznych, mo偶esz liczy膰 na wsparcie w swoim rozwoju, poniewa偶 w naszej firmie ogromny nacisk k艂adziemy w艂a艣nie na rozw贸j naszych pracownik贸w. Je艣li dopiero co zacz膮艂e艣/a艣 karier臋 w Project Managemencie, nie martw si臋. Otrzymasz od nas ugruntowanie wiedzy i wsparcie od bardziej do艣wiadczonego Project Managera. Mo偶esz liczy膰 na prac臋 przy ciekawych projektach z zespo艂em, kt贸ry czeka na nowe wyzwania.
Czego u nas nie dostaniesz? Nudy i monotonno艣ci. Stale si臋 rozwijamy i nie zamierzamy zwalnia膰.