return to list

馃 Graphic Designer

Undisclosed salary

馃實 STUDIO BARDZO | Centrum, Wroc艂aw

馃枼 http://www.studiobardzo.com

#spacebranding, #murals, #strategy

Zapraszamy do Studio Bardzo (PRACA STACJONARNA WROC艁AW) ogarni臋tego designera / designerk臋 z wiarygodnym portfolio, kilkuletnim do艣wiadczeniem w prowadzeniu projekt贸w graficznych od A do Z, najlepiej w agencji, korporacji czy innej szkole 偶ycia.

Je艣li:

Je艣li projektowanie to dla Ciebie proces ekscytuj膮cy, wielow膮tkowy i nie wymi臋kasz, to u nas... oj! b臋dziesz projektowa艂_a!

G艂贸wne zadania dla Ciebie to:

Z naszej strony zapewniamy totalnego nura w design i project management w wersji super - total - unicorn. Nie ma nudy, wi臋c aplikuj, je艣li dup臋 masz tward膮, ale serce otwarte. P艂acimy, rozwijamy si臋 w trybie turbo i poszukujemy osoby, kt贸ra nas odci膮偶y (a nie obci膮偶y - to istotne). Jak Ci臋 to nie przerasta i czujesz, 偶e na sam膮 my艣l o pracy z nami wzrastasz, 艣lij do nas swoje portfolio, CV i kilka s艂贸w o sobie i swoim podej艣ciu do roboty i rzeczywisto艣ci (LM).

O Twojej dojrza艂o艣ci i wiarygodno艣ci b臋dzie r贸wnie偶 za艣wiadcza膰 to, czy doczyta艂e艣_a艣 ofert臋 do ko艅ca i wype艂ni艂e艣_a艣 nasze wymagania co do kompletno艣ci aplikacji .

Czekamy BARDZO!