• Wszystkie ofertyGdańskLogistykaKierowcaKierowca/Magazynier - Gdańsk
    Kierowca/Magazynier - Gdańsk
    new
    Logistyka
    Suder Plus Sp. Z O.O.

    Gdańsk
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    prawo jazdy kat. B

    Opis stanowiska

    Spółki partnerskie Suder & Suder i Suder Plus są jednymi z największych firm zajmujących się dystrybucją części zamiennych do samochodów ciężarowych, przyczep, naczep oraz autobusów. Tworzą rozbudowaną sieć dystrybucji, która obejmuje oddziały w największych miastach w całej Polsce.

    W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Kierowca / Magazynier

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Zakres obowiązków:

    • Dystrybucja zamówień i towarów do/od klientów sieci,
    • Odpowiedzialność za powierzony towar oraz pojazd,
    • Przyjęcie oraz wydanie towaru,
    • Prawidłowa organizacja i dbałość o stanowisko pracy.

    Oferujemy:

    • Pracę w renomowanej, stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub dogodną formę współpracy),
    • Prywatną opiekę medyczną,
    • Świadczenia pozapłacowe (pakiet kafeteryjny i/lub karta MultiSport),
    • Ubezpieczenie grupowe.

    Oczekujemy:

    • Czynnego prawa jazdy kat. B,
    • Znajomości topografii terenu w celu sprawnej dystrybucji towaru,
    • Umiejętności pracy pod presją czasu,
    • Kultury osobistej,
    • Mile widziane doświadczenie w kontakcie z klientem,
    • Mile widziane wykształcenie o profilu mechanicznym.

    Aplikacje zawierające CV prosimy składać poprzez portal lub przez naszą oficjalną stronę www.suder.eu – zakładka KARIERA.

    Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

    Współadministratorami Twoich danych osobowych są spółki SUDER & SUDER sp. z o.o. ul. Częstochowska 6, 32-085 Modlnica, KRS 0000029557, NIP 676-17-05-562, REGON: 351157103 i SUDER plus sp. z o.o. ul. Płk. Dąbka 13, 30-832 Kraków, KRS 0000197557, NIP 923-13-90-224, REGON 970636043, które przetwarzają je dla potrzeb rekrutacji na podstawie art. 22¹ Kodeksu Pracy oraz art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 a w części, w której przekazane dane przekraczają zakres zapytania na podstawie Twojej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) . Masz prawo żądać dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. W razie naruszenia prawa przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Kontakt w sprawach dotyczących ochrony danych osobowych rodo[at]suder.eu