return to list

馃 Web Designer

6 000 - 7 000 PLN netto

馃實 Telescope Sp. z o.o. | plac Solny 20, Wroc艂aw

馃枼 http://telescopeagency.com

#graphicdesigner, #design

Cze艣膰!
Szukamy uzupe艂nienia naszego zespo艂u w postaci grafika nastawionego na projektowanie web贸w.

Opis stanowiska:

Szukamy webdesignera z dobr膮 orientacj膮 w trendach UI do budowania stron, g艂贸wnie dla bran偶y blockchain oraz sportowej. B臋dziesz cz臋艣ci膮 7-osobowego zespo艂u grafik贸w. Praca stacjonarna w biurze w centrum Wroc艂awia.

Zakres obowi膮zk贸w:

- projektowanie responsywnych WWW
- tworzenie landingpage sprzeda偶owych
- projektowanie rozwi膮za艅 e-commerce

Czego oczekujemy:

- min. 3 lata do艣wiadczenia w projektowaniu na potrzeby www
- umiej臋tno艣膰 obs艂ugi pakietu Adobe oraz Figmy
- znajomo艣膰 Mac OS
- pomys艂y poparte dobrym portfolio
- do艣wiadczenie w pracy agencyjnej
- dba艂o艣膰 o szczeg贸艂y
- mile widziana znajomo艣膰 podstaw UX

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie
- r贸wny podzia艂 przy pracy nad projektami wewn臋trznymi oraz dla klient贸w zewn臋trznych
- biuro w centrum Wroc艂awia (Plac Solny)
- mo偶liwo艣膰 skorzystania z benefit贸w: karty Multisport, pakietu LuxMed, ubezpieczenia na 偶ycie

Portfolio i ewentualnie CV prosimy przesy艂a膰 na adres:
mateusz.koziel@telescopeagency.com