return to list

馃 Project manager

4 000 - 7 000 PLN brutto

馃實 usterka.pl | Stanis艂awowska 47, Wroc艂aw

馃枼 https://usterka.pl

#pm, #us艂ugi, #sprzeda偶

O firmie:
Jeste艣my innowacyjn膮 sieci膮 serwisow膮 oferuj膮c膮 swoje us艂ugi na terenie ca艂ej Polski pod mark膮 usterka.pl. Obs艂ugujemy klient贸w indywidualnych oraz komercyjnych. Jako pierwsza i jedyna firma realizujemy b艂yskawiczne us艂ugi serwisowe za po艣rednictwem naszego systemu rezerwacji on-line w kilkunastu najwi臋kszych miastach w kraju. Pr臋偶nie rozwijamy nasze rozwi膮zania, notuj膮c wzrosty do kilkuset procent rocznie.

Nasz zesp贸艂 stanowi obecnie ponad 70-osobow膮 dru偶yn臋 - fachowc贸w, obs艂ugi oraz IT, kt贸rej cz臋艣ci膮 mo偶esz by膰 r贸wnie偶 Ty. Wymagamy od Ciebie 艣wietnych umiej臋tno艣ci w zarz膮dzaniu projektami. W szczeg贸lno艣ci musisz potrafi膰 zdefiniowa膰 cele, dokona膰 analizy rynku i podejmowa膰 kroki niezb臋dne dla uzyskania efekt贸w - szybkich, jak i d艂ugofalowych. Szukamy kogo艣, kto mniej m贸wi, a wi臋cej dzia艂a - tak jak my. To nie jest praca w korporacji, ka偶dy dzie艅 to dla nas pole walki.