• Oferty
  • Wszystkie ofertyŻaryInżynieriaInneMagazynier
    Magazynier
    Inżynieria
    Valmet Automotive Sp z o.o.

    Magazynier

    Żary
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    UDT

    SAP

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Valmet Automotive jest jednym z największych producentów kontraktowych pojazdów na świecie, działającym na rynku od 50 lat. Jesteśmy doświadczonym i solidnym partnerem w zakresie rozwoju i produkcji, dostawcą systemów dachowych, kinematycznych i mobilności elektrycznej. Dołącz do nas i zostań członkiem zespołu ponad 4000 osób pracujących w naszych lokalizacjach w Finlandii, Niemczech i Polsce.

    Będziesz odpowiedzialny za:

    • przeprowadzanie w systemie SAP operacji związanych o obiegiem materiałowym,
    • rozładunek i załadunek samochodów ciężarowych,
    • sprawdzanie dostaw pod kątem zgodności ilościowej,
    • identyfikację szkód transportowych oraz weryfikację zgodności dokumentów dostaw,
    • zaopatrzenie obszarów produkcyjnych,
    • przeprowadzanie cyklicznych kontroli stanów ilościowych komponentów na obszarach produkcji i magazynie, korekta rozbieżności w systemie,
    • kompletację, przygotowanie i kontrolę wysyłki półproduktów i produktów gotowych.

    Oczekujemy:

    • aktualnych uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych,
    • gotowości do pracy w systemie zmianowym.

    Oferujemy:

    • dodatkowa premia za wyniki po 3-cim miesiącu pracy (do 10% wynagrodzenia podstawowego),
    • premia za brak absencji,
    • dofinansowanie do posiłków,
    • program premii za plecenie,
    • dofinasowanie do dojazdów,
    • ubezpieczenie grupowe na życie WATA,
    • prywatna opieka medyczna PZU ZDROWIE,
    • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie wypoczynku, dodatki świąteczne i inne),
    • możliwość rozwoju w prężnie działającej firmie z branży automotive,
    • szkolenia podnoszące kwalifikacje,
    • pracę w międzynarodowym środowisku,
    • pracę u boku świetnych specjalistów z różnych dziedzin.

     Zainteresowany?

    Prześlij swoje CV klikając przycisk "Aplikuj" 📨