return to list

🤓 UX Designer

9 000 - 11 000 PLN netto

🌍 ValueLogic Sp. z o.o. | Szybowcowa 31, Wrocław

🖥 https://valuelogic.one/

#valuelogic, #Designer, #UX

Design Team ValueLogic rozwija się błyskawicznie, a przed nami nowe projekty. Dlatego potrzebujemy wsparcia kolejnej osoby, która dołączy do zespołu jako UX Designer. 

Realizujemy  projekty dla klientów z różnych branż. Wprowadzimy Cię w nasze aktualne działania i najbliższe plany. Poznasz nasze standardy i opowiesz nam o tym, jak Ty lubisz pracować.

Jakie obowiązki na Ciebie czekają?


Naszego UX Designera wyróżniają:


Bardzo ważne:

Bardzo dobra znajomość angielskiego (mamy międzynarodowy zespół, komunikujemy się po angielsku z klientami i przełożonymi)
Energia i dobra organizacja: łatwość planowania pracy zdalnej i pozytywne nastawienie, które przydaje się na zespołowych callach :)

Mile widziane:

Wyczucie stylu, zmysł artystyczny i znajomość trendów - świadome sięganie po kolory, znajomość typografii, znajomość siatek projektowych.

Dlaczego warto u nas pracować?

Dajemy komfort zatrudnienia: proponujemy Ci B2B, ale możesz wybrać inny typ umowy
Działamy stabilnie: rok 2020 sprawił, że jest nas 100% więcej (nadal rośniemy!)
Mamy niezbędne benefity: Multisport, Prywatna opieka medyczna
Pracujemy zdalnie, a docelowo wybierzemy model hybrydowy
Stawiamy na elastyczny czas pracy i dużą swobodę: pracujemy 8h, ale możemy ułożyć dzień tak, by np. odwiedzić lekarza, załatwić urzędowe sprawy
Lubimy rozwój: masz możliwość sięgania po tematy, które Cię interesują, włączania się w akcje wspierające rozwój marki lub nowych produktów.
Wyróżnia nas otwartość i naturalna atmosfera: gdy pytamy pracowników o to, co cenią w pracy w ValueLogic, słyszymy, że oprócz ciekawych projektów wygrywa dobry kontakty z ludźmi, ich gotowość do pomocy i solidna porcja normalności.

Chętnie opowiemy więcej o naszej pracy. Czekamy na Twoje portfolio!

O nas

ValueLogic to polsko-niemiecka firma IT, która specjalizuje się w dopasowywaniu technologii do potrzeb biznesowych klientów wielu branż. Jesteśmy doradcami, dlatego relacje z naszymi partnerami stawiamy na pierwszym miejscu. Chronimy klientów  przed błędami, wskazujemy kluczowe zmiany i dzięki temu realnie wpływamy na ich sukcesy. Mamy przestrzeń do pracy jako eksperci, nie jesteśmy jedynie “klepaczami kodu”. Razem z klientami projektujemy rozwiązania z obszaru AI, odkrywamy nowe produkty dla specyficznych branż  lub zaczynamy planowanie cyfrowej transformacji od zera.