return to list

🤓 Web Analytics Specialist

7 000 - 12 000 PLN netto

🌍 Verseo | ul.Węglowa 1/3, Poznań

🖥 http://www.verseo.pl

#ai, #analitycs, #UX

Pora dołączyć do zawodowców. W Verseo, pod koniec dnia, 1+1 zawsze daje 3.

Verseo
to największa agencja SEO & Digital Ads w regionie, strategiczny partner Google w Europie Wschodniej i Centralnej.

Dlaczego potrzebujemy właśnie Ciebie?

Potrafisz wziąć czyjąś stronę i zrobić z niej najbardziej intuicyjną witrynę w całych internetach? Znasz ścieżki użytkownika równie dobrze jak trasę dom-najbliższa Żabka? Jeśli radośnie odpowiadasz “tak” albo entuzjastycznie kiwasz głową, szukamy właśnie Ciebie. Dołącz do naszego zespołu analityków webowych, specjalizujących się w UX, UI, AI i innych ciekawych skrótach.

Szukamy specjalisty, który zajmie się audytowaniem i wdrażaniem analityki webowej i user experience dla klientów Verseo. Będziesz u nas prowadzić badania i testy różnych rozwiązań, korzystając z najnowszych i najlepszych narzędzi na rynku, oraz tworzyć raporty i rekomendacje na podstawie wyciąganych wniosków. Wstąp w szeregi najlepszych fachowców na rynku i prostuj ścieżki dla użytkowników!