• Wszystkie ofertyLegnicaZdrowieOpieka medycznaLekarz w trakcie specjalizacji - SOR
    Lekarz w trakcie specjalizacji - SOR
    new
    Zdrowie
    Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy

    9 596 - 12 448 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    SOR

    medycyna

    Opis stanowiska

    Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy poszukuje lekarzy do pracy w SOR lekarzy w trakcie odbywania specjalizacji z dowolnej dziedziny medycyny (innej niż medycyna ratunkowa, anestezjologia, neurologia, kardiologia, ortopedia, chirurgia, interna)

    Wynagrodzenie: 37 000 – 48 000 zł*

    (*155-200 godzin miesięcznie)

    Oferujemy:

    • stawka godzinowa (umowa kontraktowa)
    • 4 lekarzy jednocześnie na dyżurze
    • gwarancję stałej (zaproponowanej) ilości godzin miesięcznych
    • dużą elastyczność w doborze dni i godzin dyżurowych
    • możliwość rozpoczęcia pracy jeszcze w tym miesiącu lub w przyszłym!

    Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny 577-835-085 lub aplikowanie przez formularz.

    9 596 - 12 448 USD

    B2B