• Wszystkie ofertyGdańskSprzedażZarządzanie sprzedażąChief Growth Officer
    Chief Growth Officer
    Sprzedaż
    Xtension Sp. z o.o.

    Gdańsk
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż

    marketing

    Zarządzanie relacjami

    startegia

    budowanie wizerunku

    Performance Marketing

    lead generation

    język angielski

    Mile widziane

    software development

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Xtension (https://xtension.pl) to firma IT, która jest twórcą oprogramowania do podpisu biometrycznego i elektronicznego wykorzystywane m.in. przez InPost, Grupa Polsat Plus, Santander Leasing. Naszą misją jest oferowanie rozwiązań z obszaru “paperless”, które wspierają ochronę środowiska oraz świadomość ekologiczną przedsiębiorstw.

    Z naszymi partnerami firmą Samsung i Asseco Data Systems stworzyliśmy rozwiązanie podpisu biometrycznego biocertiX charakteryzującego się najwyższymi standardami bezpieczeństwa potwierdzonymi przez międzynarodowy certyfikat Common Criteria (unikatowe w skali globalnej).

    Jesteśmy częścią Hass Holding – rodzinnej firmy z bogatymi tradycjami oraz wieloletnim doświadczeniem na polskim i międzynarodowym rynku.

     ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • Tworzenie oraz realizacja strategii sprzedażowo-marketingowej.
    • Współudział w kreowaniu strategii rozwoju firmy i jej produktów.
    • Realizacja sprzedaży w oparciu o obecnych oraz pozyskiwanie nowych klientów i partnerów. • Zarządzanie zespołem sprzedażowym i marketingowym oraz podwykonawcami, nadzór nad realizacją projektów i planów marketingowych.
    • Zarządzanie budżetem i zasobami.
    • Analiza danych sprzedażowych w celu identyfikacji trendów i potrzeb klientów.
    • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z kluczowymi klientami i partnerami.

    WYMAGANIA

    • Min. 5 lat doświadczenia w zarządzaniu obszarami Sprzedaży i Marketingu w IT / tech.
    • Lista pozyskanych klientów i sprzedanych rozwiązań IT dla średnich i dużych firm oraz korporacji.
    • Umiejętności zarządzania relacjami ze wszystkim szczeblami organizacji z Zarządami włącznie – nawiązywanie kontaktów w oparciu o eksperckość, identyfikowanie potrzeb i wyzwań w organizacji, tworzenie spersonalizowanej komunikacji, znajomość modelu Account-Based Sales.
    • Orientacja na realizację celów biznesowych oraz praca ze wskaźnikami biznesowymi.
    • Procesowe podejście do zarządzania zespołem sprzedażowo-marketingowym: w oparciu o plany, wypracowane praktyki, narzędzia, automatyzacje, raportowanie.
    • Doświadczenie w tworzeniu i realizacji strategii oraz planów marketingowych i sprzedażowych.
    • Doświadczenie w performance marketing i lead generation oraz znajomość zagadnień związanych z customer journey.
    • Kompetencje w obszarze budowania wizerunku marki.
    • Umiejętność efektywnego planowania i realizacji budżetów.
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1).

    MILE WIDZIANE

    • Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów na rynkach międzynarodowych.
    • Doświadczenie C-level w spółkach produktowych IT lub start-up’ach.
    • Doświadczenie w wykorzystaniu AI do działań sprzedażowo-marketingowych.
    • Rozwinięta sieć kontaktów na Linkedin.
    • Znajomość procesów wytwarzania, rozwoju i utrzymania oprogramowania– etapy, wyzwania, ryzyka projektowe, modele wyceny rozwoju, utrzymania a także standardy SLA.

    OFERUJEMY

    • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt managerski;
    • Wynagrodzenie podstawowe z systemem prowizyjnym.
    • Potencjalna możliwość dołączenia do ESOP (Employee Stock Option Plan – program opcji na udziały dla pracowników).
    • Współudział w rozwoju rynku jednego z najbezpieczniejszych na świecie rozwiązań z obszaru podpisu biometrycznego i elektronicznego (obecni klienci i partnerzy to m.in. Samsung, InPost, Grupa Polsat Plus, Santander Leasing, Asseco Data Systems)
    • Ruchomy czas pracy.
    • Praca zdalna, hybrydowa lub w biurze w Gdańsku.
    • Pakiet opieki medycznej.
    • Karta Multisport.