• Wszystkie ofertyGdańskMarketingMarketingHead of Performance and MA
    Head of Performance and MA
    Marketing
    Yetiz Interactive

    Gdańsk
    3 857 - 5 593 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    manager

    Performance

    analiza

    Meta Ads

    Google Ads

    odpowiedzialność

    Mile widziane

    prawo jazdy kat. B

    marketing

    język angielski

    Opis stanowiska

    Pasjonuje Cię performance marketing i potrafisz patrzeć z lotu ptaka? Lubisz tworzyć zestawy narzędzi, które najlepiej odpowiedzą na potrzeby biznesowe Klienta? Praca w zespole sprawia Ci frajdę i nie obawiasz się stanąć na jego czele? Jeśli masz 3xTAK, to chyba szukamy właśnie Ciebie.

    Jesteśmy młodym, blisko 30-osobowym, kreatywnym zespołem, który ponad wszystko ceni sobie przyjazną atmosferę w pracy. Kręci nas konwersja i formułowanie strategii komunikacji, które pozwolą ją osiągać. Online marketing to nasza pasja i praca. W Yetiz Interactive digital równa się real, a online marketing to nieograniczona twórcza przestrzeń.

    Zajmujemy się marketingiem 360 - od strategii komunikacji i UX, przez digital i video marketing, kampanie wizerunkowe, content i social media, po serwisy www i e-commerce. Tworzymy zintegrowane działania dla takich marek jak: Ziaja, Porta, iDream, ERGO Hestia, Stena Line, Fit Kalorie i wielu innych. Jesteśmy członkiem IAB Polska i Google Premium Partnerem. Aktualnie szukamy kolejnej osoby do naszego zespołu na stanowisko Head of Performance and MA.

    Czym będziesz się zajmował(a) w Yetiz?

    Zarządzanie zespołem 10 osób

    • planowanie, wyznaczanie celów, delegowanie, monitorowanie postępów
    • dbanie o rozwój i zaangażowanie zespołu
    • decyzje personalne, transparentna i otwarta komunikacja
    • monitorowanie jakości oraz wyników pracy zespołu

    Performance marketing

    • szerokie i całościowe spojrzenie na markę przez pryzmat różnych narzędzi (Google Ads, Meta Ads, Programmatic, MA)
    • rekomendowanie Klientom adekwatnych rozwiązań w oparciu o narzędzia (wdrożone lub możliwe do wdrożenia)
    • odpowiedzialność za działania realizowane dla Klienta i ustalone KPI wewnętrzne oraz za realność estymacji
    • nadzór nad monitorowaniem i analizą wyników kampanii na różnych platformach oraz wdrażaniem strategii optymalizacyjnych w celu poprawy KPI

    Ścisła współpraca z innymi działami

    • aktywny udział w proponowaniu działań dla Klienta
    • dzielenie się wiedzą
    • rekomendowanie najlepszych rozwiązań
    • „tłumaczenie” potrzeby biznesowej Klienta na proponowane narzędzia

    Raportowanie i analizy

    • Monitorowanie wydajności i analiza danych operacyjnych oraz wdrażanie działań korygujących
    • Opracowywanie raportów i rekomendacji
    • Dostrzeganie i sygnalizowanie ryzyk i proponowanie rozwiązań

    Czego oczekujemy?

    • ponad 4-letniego doświadczenia w zarządzaniu zespołem
    • ponad 5-letniego doświadczenia w Performance Marketingu
    • ponad 3-letniego doświadczenia w pracy w agencji, dobre rozumienie branży e-commerce
    • doskonałych umiejętności analizy danych, wnioskowania i podejmowania decyzji w oparciu o dane (data-driven)
    • doskonałych umiejętności interpersonalnych (otwartość na innych, nastawienie na szukanie rozwiązań, porozumienie i współpracę).
    • nastawienia na ciągły rozwój, śledzenie nowych trendów, narzędzi, technologii i mediów, otwartości na testowanie i zmiany
    • biegłej znajomości poprawnej polszczyzny
    • znajomość narzędzi: Meta Ads, Google Ads, LinkedIn Ads, Programmatic, MA
    • certyfikaty Google Ads, mile widziane: Meta Ads, Google Analytics, DIMAQ

    Co oferujemy (poza wypłatą)?

    • pracę w ambitnym, zgranym zespole specjalistów, otwartym na dzielenie się wiedzą,
    • udział w ciekawych projektach digitalowych,
    • swobodną atmosferę i elastyczne godziny pracy,
    • komfortowe biuro w centrum Gdańska, na terenie Stoczni Cesarskiej,
    • współpracę na podstawie umowy o pracę lub B2B,
    • dofinansowanie karty Multisport i ubezpieczenia, Polmed,
    • możliwość stałego rozwoju (w tym indywidualny budżet szkoleniowy) i zdobywania certyfikatów,
    • dostęp do najnowszych narzędzi marketingu,
    • pracę ze znanymi markami,
    • piłkarzyki, pizzowe czwartki,
    • pracę w systemie hybrydowym, łączącym najlepsze z obu światów (3 dni w biurze, dwa dni zdalne)

    Jeśli widzisz siebie na tym stanowisku, przyślij swoje CV i kilka zdań o tym, dlaczego chciał(a)byś z nami pracować.

    3 857 - 5 593 USD

    B2B