• Wszystkie ofertyWrocławHRRecruitmentBoard Member (recruitment services)
    Board Member (recruitment services)
    HR
    1dea

    1dea

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    rekrutacja

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Jeżeli interesują Cię wyłącznie ambitne zadania to poniższa oferta jest dla Ciebie!

    Posiadasz ekspertyzę w jednym z następujących branż (Manufacturing & Supply Chain, Energetyka, SSC/BPO, Retail, FMCG, Life Science, Finanse, Bankowość, HR, Sales & Marketing) lub specjalizujesz sie w usługach Executive Search?

    Dołącz do 1dea!

    Jakie wyzwanie na Ciebie czeka?

    • W większości wymienionych branż jest to rozkręcenie usług od podstaw przy współpracy z zarządem (niezależnie od tego czy pracujesz jako samodzielna jednostka czy Twoim celem będzie zbudowanie zespołu)

    Czego od Ciebie oczekujemy?

    • Motywacja, nastawienie na realizację celu, proaktywność
    • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
    • Bardzo dobrej znajomości branży w której świadczysz usługi nabytego w agencji rekrutacyjnej
    • Skuteczności sprzedażowej
    • Ekspertyzy rekrutacyjnej
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

    Oferujemy:

    • Elastyczność co do warunków wynagrodzenia oraz udziałów