• Wszystkie ofertyMacierzyszInżynieriaProjektowanieArchitekt
    Architekt
    new
    Inżynieria
    AB Industry

    Architekt

    AB Industry

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    uprawnienia budowlane

    prawo budowlane

    Mile widziane

    język angielski

    BIM

    Opis stanowiska

    AB Industry S.A specjalizuje się w uczciwej, profesjonalnej i terminowej realizacji inwestycji przemysłowych i jest wiodącą firmą inżynieryjną w Polsce. Realizujemy prace jako generalny Wykonawca, zapewniamy doradztwo i usługi projektowe, uruchamiamy instalacje technologiczne, integrujemy linie produkcyjne i wspieramy inwestora na każdym etapie inwestycji.

    Zakres świadczonych usług oraz kadra inżynierska umożliwia nam dostawę kompleksowych rozwiązań „pod klucz”. Kilkunastoletnie doświadczenie w połączeniu z ciągłym podnoszeniem kwalifikacji naszych pracowników sprawia, że Jesteśmy dumni z naszej pozycji jako jednej z wiodących firm w branży.

    Architekt

    Miejsce pracy: Macierzysz

    • Samodzielne wykonywanie projektów branży architektonicznej,
    • Definiowanie zakresu prac projektowych,
    • Przygotowywanie koncepcji architektonicznych,
    • Nadzór nad przygotowaniem projektów budowlanych do pozwolenia na budowę,
    • Koordynowanie procedur administracyjnych zakończonych uzyskaniem niezbędnych dokumentów formalnych, zgód i pozwoleń,
    • Przygotowywanie projektów wykonawczych,
    • Przygotowywanie załączników technicznych do kontraktów,
    • Przygotowywanie specyfikacji,
    • Prowadzenie uzgodnień z klientem oraz z innymi branżami.

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
    • Uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności architektonicznej,
    • Aktualna przynależność do izby samorządu zawodowego,
    • Bardzo dobrej znajomości przepisów prawa budowlanego, warunków technicznych oraz procedur administracyjnych,
    • Umiejętność samodzielnego analizowania i rozwiązywania zagadnień oraz problemów technicznych,
    • Zaangażowanie i motywacja do pracy.

    Dodatkowymi atutami będą:

    • Znajomość języka angielskiego,
    • Znajomość oprogramowania BIM.

    Oferujemy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
    • Udział w budowaniu struktur projektowych firmy.
    • Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm,
    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
    • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju zawodowego,
    • Dofinansowanie do karty sportowej FitProfit oraz nauki języka obcego,
    • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
    • Dofinansowanie do szkoleń i studiów.