• Wszystkie ofertyNowy Dwór MazowieckiInżynieriaProjektowanieProjektant branży sanitarnej
    Projektant branży sanitarnej
    new
    Inżynieria
    AB Industry

    AB Industry

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    wykształcenie wyższe

    Mile widziane

    uprawnienia budowlane

    projektowanie

    Opis stanowiska

    AB Industry S.A specjalizuje się w uczciwej, profesjonalnej i terminowej realizacji inwestycji przemysłowych i jest wiodącą firmą inżynieryjną w Polsce. Realizujemy prace jako generalny Wykonawca, zapewniamy doradztwo i usługi projektowe, uruchamiamy instalacje technologiczne, integrujemy linie produkcyjne i wspieramy inwestora na każdym etapie inwestycji.

    Zakres świadczonych usług oraz kadra inżynierska umożliwia nam dostawę kompleksowych rozwiązań „pod klucz”. Kilkunastoletnie doświadczenie w połączeniu z ciągłym podnoszeniem kwalifikacji naszych pracowników sprawia, że Jesteśmy dumni z naszej pozycji jako jednej z wiodących firm w branży.

    Miejsce pracy: Warszawa

    • Wykonywanie dokumentacji projektowej dla inwestycji przemysłowych w zakresie instalacji sanitarnych,
    • Realizacja zadań branżowych na wszystkich etapach procesu projektowego,
    • Pełnienie nadzoru autorskiego podczas realizacji inwestycji,
    • Dobór optymalnych rozwiązań technicznych w oparciu o analizę rynku.

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
    • Chęć nauki i rozwoju zawodowego.

    Dodatkowymi atutami będą:

    • Uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych.

    Oferujemy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
    • Możliwość zdobycia praktyki do uprawnień budowlanych,
    • Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm,
    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
    • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju zawodowego,
    • Dofinansowanie do karty sportowej FitProfit oraz nauki języka obcego,
    • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
    • Dofinansowanie do szkoleń i studiów,