• Wszystkie ofertyPoznańMarketingPerformance (SEM)PPC Specialist (Paid Media Specialist)
    PPC Specialist (Paid Media Specialist)
    new
    Marketing

    1 554 - 2 263 USDBrutto miesięcznie - UoP
    1 554 - 2 263 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Meta Ads

    Google Ads

    paid media

    Mile widziane

    asane

    Clockify

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Planujemy zatrudnienie tak szybko, jak to możliwe.

    Jakie zadania na Ciebie czekają?

    • Samodzielne przygotowanie media planów wraz z rekomendacjami w obszarze performance marketingu dla obecnych i potencjalnych klientów.
    • Udział w wyznaczaniu optymalnych celów kampanii w kanałach takich jak Google Ads, Facebook Ads, TikTok, LinkedIn, DV360.
    • Tworzenie, optymalizacja, prowadzenie i monitorowanie efektywności kampanii i analiza realizacji założonych celów kampanii reklamowych.
    • Analiza i wyciąganie wniosków z prowadzonych działań na podstawie dostępnych narzędzi m.in. Google Analytics, Google Trends, Tradewatch, CMS itp., a także analiza danych sprzedażowych/leadowych z CRM.
    • Raportowanie efektów kampanii w MS Excel oraz Looker Studio lub innych interaktywnych dashboardów.
    • Bycie na bieżąco z najnowszymi trendami technologicznymi i innowacjami, zwłaszcza w dziedzinie automatyzacji i optymalizacji kampanii i ich wdrażanie.
    • Współpraca z działami wewnętrznymi w celu realizacji kampanii.
    • Dokonywanie analizy rynku i konkurencji oraz przygotowywanie rekomendacji.
    • Tworzenie treści na potrzeby reklamowe.
    • Realizacja części mediowej strategii reklamowych dla klientów.
    • Dokumentowanie procesów i udzielenie rekomendacji w kontekście ich optymalizacji.
    • Przygotowywanie prezentacji, specyfikacji, instrukcji i materiałów na bazie best practices.
    • Budowanie i utrzymywanie relacji z dostawcami narzędzi lub wydawcami.
    • Okazjonalna komunikacja z klientami firmy w ramach prowadzonych działań.
    • Udział w tworzeniu ofert przetargowych i rekomendacji.
    • Trackowanie czasu pracy i monitoring jego efektywności.
    • Dekretacja faktur.

    Czego potrzebujesz, żeby podjąć z nami współpracę?

    • Masz około 2,5-letnie doświadczenie w pracy z płatnymi mediami (wymagamy minimum 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku, w tym najlepiej minimum 1 roku doświadczenia w pracy agencyjnej)
    • Panele Google Ads i Meta Ads nie skrywają przed Tobą tajemnic
    • Korzystasz ze skryptów w Google Ads
    • Sprawnie zarządzasz prowadzonymi przez Ciebie kampaniami oraz budżetem mediowym
    • Umiesz planować działania pod cały lejek marketingowy
    • Chcesz się rozwijać przy projektowaniu taktyki i rozwijaniu klientów
    • Lubisz podejmować inicjatywę, realizować własne pomysły, a jednocześnie potrafisz pracować w zespole
    • Potrafisz robić analizy rynku i konkurencji
    • Sprawnie wyciągasz i czytasz dane z narzędzi analitycznych

    Plus dla Ciebie, jeśli:

    • Świetnie organizujesz własną pracę
    • Szybko się uczysz
    • Potrafisz priorytetyzować zadania
    • Znasz Asanę i Clockify
    • Posiadasz doświadczenie w pracy warsztatowej z klientami

    • Zespół, zapewniający przyjemną współpracę i rozwój
    • Przejrzystą ścieżkę rozwoju i transparentne widełki wynagrodzeń
    • Dostępy do szkoleń i platform szkoleniowych
    • Onboarding i opiekuna w pierwszych miesiącach pracy
    • Budżet na narzędzia, które chcesz przetestować i książki, które masz w planie przeczytać,
    • Budżet na integrację zespołową, wspólne integracje ogólnofirmowe
    • Prywatną opiekę medyczną Lux Med, kartę Multisport/ Medicover Sport + na życzenie wsparcie psychologiczne
    • Nowe, industrialne i przestronne biuro w samym centrum Wrocławia a w im pyszną kawę, ciastka
    • Dużą dozę autonomii, elastyczne godziny pracy (rozpoczynamy pracę między godz. 8.00 a 10.00), możliwość pracy zupełnie zdalnie (home office), hybrydowo lub stacjonarnie - jak Ci wygodnie, sam wybierasz tryb pracy (wspólnie jako team w biurze pracujemy tylko od czasu do czasu)

    Wyślij nam swoje CV. Świetnie będzie, jeśli dołączysz do niego również opis prowadzonych przez siebie projektów, opiszesz swoje największe osiągnięcia.

    1 554 - 2 263 USD

    Umowa o pracę

    B2B