• Oferty
  • Wszystkie ofertyToruńMarketingMarketingGrafik Komputerowy
    Grafik Komputerowy
    new
    Marketing
    Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o.

    Toruń
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    marketing

    kreatywność

    dobra organizacja pracy

    Opis stanowiska

    Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. to największy w Polsce autoryzowany dealer marki JOHN DEERE. Naszym klientom oferujemy szerokie portfolio maszyn rolniczych, sprawny serwis, dostępność części oraz rozwiązania rolnictwa precyzyjnego. Jesteśmy firmą z pasji i miłości do rolnictwa dla rolnictwa. 🚜🌾

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Grafik Komputerowy ✨

    Twój zakres obowiązków

    • Tworzenie atrakcyjnych materiałów marketingowych, takich jak projekty graficzne, banery, ulotki, a także materiały na social media i inne platformy
    • Opracowywanie projektów zgodnie z wytycznymi firmy i zasadami identyfikacji wizualnej
    • Aktywna współpraca z zespołem marketingowym
    • Śledzenie najnowszych trendów w projektowaniu graficznym
    • Opracowywanie kreatywnych koncepcji reklamowych
    • Pisanie chwytliwych i efektywnych haseł marketingowych (sloganów, nagłówków, treści na banery)
    • Monitorowanie trendów w designie i reklamie oraz wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań do projektów

    Oczekujemy od Ciebie

    • Doświadczenia w tworzeniu grafik
    • Dobrej znajomości programów Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign)
    • Znajomość trendów w marketingu internetowym i reklamie
    • Kreatywności
    • Samodzielności
    • Terminowości
    • Mile widziane: umiejętność nagrań i montażu krótkich filmów

    Oferujemy

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Szkolenia i możliwość rozwoju
    • Prywatną opiekę medyczną z dofinansowaniem pracodawcy
    • Ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach
    • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy