• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseAnalizaMłodszy Specjalista ds. Przetargów
    Młodszy Specjalista ds. Przetargów
    Finanse
    Aldesa Polska

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office
    Angielski
    prawo budowlane

    Opis stanowiska

    Aldesa Polska to firma będąca w całości własnością hiszpańskiej Grupy Aldesa, działająca na rynku polskim w sektorze budownictwa infrastrukturalnego, energetycznego, przemysłowego, odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa użyteczności publicznej od 2007 roku. Kluczem do sukcesu firmy jest znajomość lokalnych uwarunkowań, międzynarodowych standardów pracy, indywidualne podejście do klienta oraz umiejętność adaptacji do zmieniających się wymagań rynku i potrzeb klientów, trafny dobór realizowanych projektów, a także ciągłe poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań. Aldesa tworzy wartość dodaną na każdym projekcie i oferuje klientom bardziej wszechstronne i efektywne kosztowo rozwiązania bez zaniedbywania efektywnego zarządzania terminami.

    Twój zakres obowiązków:

    • Codzienne wsparcie Managera w przygotowaniu pełnej dokumentacji formalnej niezbędnej do wzięcia udziału w przetargach
    • Analiza dokumentacji formalnej i administracyjnej dostarczonej przez Klienta oraz przygotowanie dokumentów CRL
    • Identyfikowanie listy słabych punktów i raportowanie do osób odpowiedzialnych za kwestie prawne i przetargowe w celu przeanalizowania możliwości złożenia odwołania do KIO
    • Pozyskiwanie informacji, danych o projektach i aktualizacja globalnej bazy danych projektów Aldesa na platformie SharePoint oraz aktualizacja i raportowanie w systemie CRM
    • Analiza rynku pod kątem możliwości biznesowych
    • Wsparcie działu przetargów w codziennych obowiązkach

    Nasze wymagania:

    • Student/-ka lub Absolwent/-ka ostatniego roku studiów kierunek prawo lub administracja
    • Znajomość prawa zamówień publicznych i prawa budowlanego
    • Doświadczenie w branży budowlanej mile widziane
    • Uważność i zorientowanie na szczegóły
    • Odpowiedzialność i zaangażowanie
    • Umiejętność pracy pod presją czasu i zgodnie z harmonogramem
    • Dobra znajomość obsługi komputera: MS Office (Word, Power Point, Outlook, SharePoint)
    • Dobra znajomość języka angielskiego

    To oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Pakiet benefitów - prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe i kartę MultiSport Plus
    • Pracę hybrydową – jeden dzień home office w tygodniu + jeden krótszy dzień pracy
    • Dostęp do platformy szkoleniowej Seduo
    • Dofinansowanie do kursów językowych
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
    • Przyjazną atmosferę, owocowe poniedziałki i nowe biuro