• Wszystkie ofertyWarszawaPraca biurowaSpecjalista ds. obsługi formalnej i wsparcia władz Banku
    Specjalista ds. obsługi formalnej i wsparcia władz Banku
    Praca biurowa
    Alior Bank SA

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Jesteśmy nowoczesną organizacją, dostosowującą się do zmieniającego się otoczenia. Na pierwszym miejscu stawiamy ludzi. Nasze rozwiązania tworzymy w oparciu o pomysły własnych pracowników. Jesteśmy dla siebie inspiracją, bo jak mówimy: #AliorToMy.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Angielski

    Mile widziane

    Microsoft Office

    Opis stanowiska

    Jeśli jesteś osobą, która:

    • nie boi się wyzwań;
    • jest komunikatywna;
    • jest dynamiczna i zorganizowana;
    • potrafi pracować pod presją czasu
    • ma pozytywne nastawienie
    • jest lojalna i dyskretna
    • w stopniu komunikatywnym zna język angielski

    Mile widziane:

    • znajomość przepisów prawa cywilnego i gospodarczego
    • dobra znajomość pakietu MS Office
    • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów​

    Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

    • zarządzaniu posiedzeniami Rady Nadzorczej i Zarządu Banku (w tym analizie wszystkich materiałów);
    • procesowaniu uchwał i wniosków kierowanych do akceptacji Zarządu Banku i Rady Nadzorczej;
    • opiniowaniu regulacji
    • współpracy z audytorami i regulatorami zewnętrznymi;
    • zasilaniu bazy regulacji;
    • udziale w rozwojowych projektach

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • pakiet benefitów m.in. kafeteria, prywatna opieka medyczna z pakietem stomatologicznym, karta Multisport, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe 16 godzin na wolontariat „Dzień na U”
    • pracę w oparciu o wartości wspólnie wypracowane przez Aliorowców – odpowiedzialność, otwartość, innowacyjność, zorientowanie na klienta,
    • Alior Uniwersytet – przestrzeń do rozwoju kompetencji zawodowych oraz personalnych
    • nagrodę pieniężną za skuteczne polecenie w ramach Programu Poleceń.