• Wszystkie ofertyRzeszówFinanseBankowośćSpecjalista ds. Obsługi Reklamacji Depozytowych
    Specjalista ds. Obsługi Reklamacji Depozytowych
    Finanse
    Alior Bank SA

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Jesteśmy nowoczesną organizacją, dostosowującą się do zmieniającego się otoczenia. Na pierwszym miejscu stawiamy ludzi. Nasze rozwiązania tworzymy w oparciu o pomysły własnych pracowników. Jesteśmy dla siebie inspiracją, bo jak mówimy: #AliorToMy.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    weryfikacja reklamacji

    Opis stanowiska

    Jeśli jesteś osobą:

    • z minimum rocznym doświadczeniem w pracy w instytucji finansowej,
    • cechującą się dokładnością, skrupulatnością i samodzielnością,
    • posiadającą szeroką wiedzę na temat produktów oferowanych przez banki uniwersalne ze szczególnym uwzględnieniem wiedzy na tematy dotyczącego tematów depozytowych,
    • posiadającą doświadczenie w procesie rozpatrywania reklamacji klientów w instytucjach finansowych będzie dodatkowym atutem.

    Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

    • weryfikacji zasadności reklamacji w systemach bankowych,
    • dokonywaniu księgowań związanych z procesem rozpatrywania reklamacji,
    • sporządzeniu korespondencji kierowanej do klientów dotyczącej odpowiedzi na reklamacje i skargi,
    • stałej współpracy z wyznaczonymi jednostkami Banku w zakresie tematyki reklamacji i skarg.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na zastępstwo
    • pracę hybrydową
    • pakiet benefitów m.in. kafeteria, prywatna opieka medyczna z pakietem stomatologicznym, karta Multisport, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe 16 godzin na wolontariat „Dzień na U”
    • pracę w oparciu o wartości wspólnie wypracowane przez Aliorowców – odpowiedzialność, otwartość, innowacyjność, zorientowanie na klienta,
    • Alior Uniwersytet – przestrzeń do rozwoju kompetencji zawodowych oraz personalnych
    • nagrodę pieniężną za skuteczne polecenie w ramach Programu Poleceń.