• Wszystkie ofertyWarszawaHRInneSpecjalista ds. szkoleń e-learning
    Specjalista ds. szkoleń e-learning
    HR
    Alior Bank SA

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Jesteśmy nowoczesną organizacją, dostosowującą się do zmieniającego się otoczenia. Na pierwszym miejscu stawiamy ludzi. Nasze rozwiązania tworzymy w oparciu o pomysły własnych pracowników. Jesteśmy dla siebie inspiracją, bo jak mówimy: #AliorToMy.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    Microsoft Office PowerPoint

    Adobe Photoshop

    Articulate Storyline 3

    Articulate Storyline 360

    Opis stanowiska

    Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

    • prowadzeniu projektów e-learningowych,
    • projektowaniu, przygotowywaniu oraz aktualizacji szkoleń e-learningowych,
    • współpracy z ekspertami przy tworzeniu materiałów edukacyjnych.

    Jeżeli jesteś osobą, która:

    • posiada minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku (budowanie szkoleń e-learningowych),
    • posiada bardzo dobrą znajomość programu Articulate Storyline 3, Articulate Storyline 360,
    • posiada dobrą znajomość Adobe Photoshop lub Adobe Ilustrator,
    • w stopniu bardzo dobrym obsługuje MS Excel i MS Power Point,
    • jest samodzielna oraz cechuje się bardzo dobrą organizacją pracy.

    Oferujemy:

    • współpracę w ramach umowy o pracę,
    • pracę w modelu hybrydowym,
    • ciekawe zadania oraz możliwość rozwoju,
    • dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.).