• Oferty
  • Wszystkie ofertyKrakówSupportOrder Management Specialist
    Order Management Specialist
    new
    Support
    Antal Sp. z o.o.

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    język niemiecki

    Opis stanowiska

    Dla naszego klienta z branży technologiczno-produkcyjnej, szukamy Specjalistów ds. Zamówień/Solutions Consultantów z Językiem Niemieckim/Włoskim lub Francuskim, ew. Hiszpańskim

    Specjalista ds. Zamówień/Solution Consultant

    Forma umowy: UoP

    Model pracy: hybrydowo

    Liczba otwartych pozycji: 3

    Poziom: Mid, Regular

    Obowiązki:

    - codzienna realizacja zamówień klientów w SAP

    - zarządzanie i koordynacja procesu zamówienia (wprowadzanie/wypychanie/rozdzielanie/anulowanie)

    - tworzenie i obsługa kont klientów

    - zarządzanie dostawami

    - zarządzanie fakturami i notami kredytowymi/debetowymi

    - utrzymywanie cen w SAP

    - pomoc klientom w rozwiązywaniu problemów i incydentów

    - budowanie długoterminowych relacji z klientami i wewnętrznymi interesariuszami

    Wymagania:

    - płynna znajomość języka niemieckiego lub włoskiego (min. C1 - tak sam poziom znajomości w przypadku innych języków) oraz języka angielskiego (B2)

    - minimum 2 lata doświadczenia w obsłudze klienta, zarządzaniu zamówieniami, logistyce, planowaniu/uzupełnianiu zapasów lub podobnych obszarach

    - umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

    - praca w zespole i nastawienie na rozwiązywanie problemów

    - biegła znajomość MS Office

    - znajomość SAP będzie dodatkowym atutem

    - bardzo silne umiejętności komunikacyjne i nastawienie pro-klienckie

    Oferujemy:

    - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    - prywatna opieka medyczna

    - pracę hybrydową w Krakowie

    - ubezpieczenie na życie

    - system benefitów (karta Multisport, dostęp do platformy MyBenefit)

    - duże możliwości rozwoju

    - premia za dobre wyniki sprzedażowe

    Etapy rekrutacji:

    •  Analiza CV

    •  Rozmowa z Konsultantką Antal

    •  Test znajomości językowej (opcjonalnie)

    •  Rozmowa z Rekruterem po stronie Klienta

    •  Zatrudnienie

    Czym jest "Antal"?

    Firmą rekrutacyjną!

    Jesteśmy liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Przez ten czas zbudowaliśmy wiele karier kandydatów, dzięki elastycznemu i kompleksowemu podejściu do wszystkich rekrutacji. Nasi specjaliści, całkowicie bezpłatnie, pomogą Ci znaleźć i zdobyć najlepszą pracę dla Ciebie!

    Co zyskasz dzięki aplikacji na oferty Antal?

    Bezpłatne wsparcie kariery!

    Aplikując na oferty Antal otrzymasz wsparcie naszego Konsultanta, który utrzyma z Tobą stały kontakt (mailowo lub telefonicznie), pomoże Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej oraz zatroszczy się o jakość procesu rekrutacyjnego, w którym aktualnie bierzesz udział.