• Oferty
  • Wszystkie ofertyPiasecznoDesignUX/UIUX/UI Developer
    UX/UI Developer
    new
    Design
    Antal Sp. z o.o.

    4 792 - 6 099 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    UI/UX

    Figma

    Zeplin

    Opis stanowiska

    Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje projekty będą miały realny wpływ na rozwój produktów i usług finansowych, mamy coś dla Ciebie! Dołącz do dynamicznego zespołu jako UX/UI Developer i pracuj nad nowoczesnymi rozwiązaniami, które ułatwiają życie tysiącom użytkowników.

    Do Twoich zadań będzie należało:

    • Tworzenie i rozwijanie interfejsów oraz architektury informacji
    • Praca na zaawansowanym Design Systemie (bardzo istotne umiejętności UI)
    • Udział w procesach koncepcyjnych i optymalizacja ścieżek użytkowników
    • Współpraca z zespołami: biznesowym, projektowym, analitycznym oraz developerskim

    Oczekujemy od Ciebie:

    • Minimum 2-letniego doświadczenia jako UI/UX Designer
    • Doświadczenia w projektowaniu aplikacji mobilnych (iOS/Android) oraz RWD
    • Zrozumienia User Experience na każdym etapie pracy
    • Znajomości narzędzi takich jak Figma, Zeplin
    • Umiejętności pracy z Design Systemem oraz jego rozbudowy
    • Znajomość języka polskiego na poziomie B2/C1

    Oferujemy:

    • B2B lub UoP
    • Praca hybrydowa w wymiarze 50/50 ( biuro w Warszawie)
    • O benefitach opowiemy podczas rozmowy :)

    Dlaczego warto? Dołączając do nas, masz szansę na realny rozwój zawodowy, pracę nad innowacyjnymi projektami oraz współpracę z ekspertami z różnych dziedzin. Jeśli szukasz miejsca, które docenia kreatywność, otwartość i dbałość o detale – czekamy na Ciebie!

    4 792 - 6 099 USD

    B2B