• Wszystkie ofertyWarszawaInżynieriaInneInżynier Elektryk w Serwisie Mobilnym (K/M)
    Inżynier Elektryk w Serwisie Mobilnym (K/M)
    Inżynieria
    Apleona Polska sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    SEP

    naięcie

    prawo jazdy kat. B

    pomiary elektryczne

    badania termowizyjne

    elektryka

    Elektroenergetyka

    raporty

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków:

    • Przeprowadzanie razem z zespołem przeglądów elektrycznych tj. przeglądy transformatorów, rozdzielni średniego i wysokiego napięcia, strefowych rozdzielni elektrycznych,
    • Praktyczna umiejętność wykonywania okresowych pomiarów elektrycznych, w tym natężenia oświetlenia ewakuacyjnego i awaryjnego,
    • Utrzymanie, naprawa i modernizacja instalacji budynkowych również w części wysokiego napięcia,
    • Szybkie reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości,
    • Dokonywanie inspekcji, pomiarów, przeglądów oraz eliminacja awarii,
    • Tworzenie raportów z wykonanych działań.

    Nasze wymagania:

    • Uprawnienia SEP do pracy z instalacjami o średnim i wysokim napięciu,
    • Doświadczenie w utrzymaniu technicznym budynku (warunek konieczny),
    • Doświadczenie w pracy z instalacjami średniego i wysokiego napięcia, w tym modernizacja i naprawy,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Praktyczna umiejętność wykonywania pomiarów elektrycznych i badań termowizyjnych,
    • Wykształcenie kierunkowe w zakresie elektryki lub elektroenergetyki,
    • Zdolności analityczne i umiejętność tworzenia szczegółowych raportów.

    To oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie, na podstawie umowy o pracę,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Pracę od poniedziałku do piątku,
    • Auto służbowe do użytku prywatnego (zgodnie z regulaminem firmy),
    • Bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, pakiety sportowe oraz możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia na życie, „Wczasy podgruszą”, świadczenia świąteczne,
    • Realną możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy,
    • Pracę w dynamicznym środowisku, z możliwością realnego wpływu na bezpieczeństwo i efektywność energetyczną.