• Wszystkie ofertyŁódźInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeKoordynator ds. technicznych (K/M)
    Koordynator ds. technicznych (K/M)
    Inżynieria
    Apleona Polska sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    SEP „E” do 1 kV

    sumienność

    dobra organizacja pracy

    wykształcenie techniczne

    utrzymanie budynków

    Mile widziane

    automatyka

    elektryka

    Opis stanowiska

    Apleona Polska Sp. z o. o. jest wiodącą firmą w branży zintegrowanych usług facility management, oferującą kompleksową obsługę nieruchomości (zarządzanie techniką i infrastrukturą budynku) oraz utrzymaniem ruchu. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki (woj. łódzkie)

    Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za:

    • Utrzymanie budynków w stanie pełnej sprawności technicznej (zakład przemysłowy);
    • Podejmowanie i organizowanie interwencji awaryjnych i naprawczych w obiekcie oraz optymalizacja procesów;
    • Dbanie o kompletność i aktualność dokumentacji technicznej budynku i urządzeń;
    • Tworzenie raportów z inspekcji oraz z prac serwisowych i dodatkowych;
    • Inicjowane nowych rozwiązań w obiekcie i opracowywanie ofert na prace dodatkowe;
    • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP podwykonawców oraz podległego personelu, kontrolę jakości świadczonych usług;
    • Rozliczanie mediów;
    • Wsparcie operacyjne Kierownika Obiektu.

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie techniczne (preferowany profil - elektryczne, sanitarne, HVAC lub automatyka);
    • Doświadczenie w utrzymaniu technicznym budynków, obsłudze instalacji elektrycznych i urządzeń sanitarnych, instalacji sprzężonego powietrza, HVAC, systemów BMS;
    • Doświadczenie w organizacji pracy pracowników technicznych;
    • Uprawnienia SEP min. „E” do 1 kV (mile widziane 20kV, grupa II w zakresie „E”);
    • Dobra organizacja czasu i pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków, wysoka kultura osobista, biznesowe podejście do wykonywanych zadań.
    • Doświadczenie w pracy na obiekcie przemysłowym.

    To oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
    • Prywatną opiekę medyczną;
    • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie na korzystnych warunkach;
    • Dofinansowanie do pakietu sportowo-rekreacyjnego;
    • Program poleceń pracowniczych;
    • Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS;
    • Realną możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy.

    Jeśli chcesz realizować z nami swój potencjał, aplikuj!

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.