• Wszystkie ofertyKrakówMarketingMarketingSpecjalista ds. projektowania i koordynacji stoisk targowych oraz showroomów
    Specjalista ds. projektowania i koordynacji stoisk targowych oraz showroomów
    new
    Marketing
    AQUAFORM INCORPORATED sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    projektowanie stoisk

    język angielski

    Rhino

    prawo jazdy kat. B

    koordynacja stoisk

    Mile widziane

    Jira

    Dialux

    projektowanie oświetlenia

    wizualizacje

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Miejsce pracy

    Centrum Badawczo-Rozwojowe, ul. Przemysłowa 12-14, 32-070 Czernichów, ok. 25 km od centrum Krakowa

    Konieczności pracy z biura minimum 3 dni w tygodniu.

    Nasze wymagania:

    • Minimum 3-letnie doświadczenie w projektowaniu stoisk targowych, ekspozycji, showroomów lub wnętrz komercyjnych.
    • Doświadczenie w koordynacji obecności firmy na targach lub zarządzaniu projektami wnętrzarskimi.
    • Doświadczenie w nadzorze autorskim i koordynacji realizacji stoisk targowych, ekspozycji, showroomów lub wnętrz.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1.
    • Umiejętność pracy zespołowej oraz proaktywność.
    • Bardzo dobra organizacja pracy i skuteczność w realizacji celów.
    • Znajomość oprogramowania do projektowania i wizualizowania (preferowane: Rhino).
    • Znajomość bieżących trendów designerskich.
    • Prawo jazdy kat. B.

    Dodatkowe atuty:

    • Znajomość oprogramowania do obliczeń oświetlenia (Dialux).
    • Doświadczenie w projektowaniu oświetlenia.
    • Znajomość oprogramowania do zarządzania projektami (Jira).
    • Doświadczenie w fotorealistycznych wizualizacjach.
    • Doświadczenie w projektowaniu i wizualizowaniu produktów.

    Twój zakres obowiązków:

    • Planowanie, projektowanie, budżetowanie oraz nadzór nad realizacją stoisk targowych, ekspozycji w salonach partnerskich oraz showroomów marki.
    • Zarządzanie projektami zarówno pod kątem koncepcji twórczej, jak i obecności marki na wydarzeniach.
    • Opracowywanie i pilnowanie harmonogramów realizacji obecności firmy na targach oraz wykonania showroomów.
    • Nadzór nad realizacją, w tym obecność podczas budowy stoisk na targach.
    • Zapewnienie klarownego przepływu informacji wewnątrz firmy dotyczących realizowanych projektów.
    • Dbanie o spójny i pozytywny wizerunek marki.
    • Ścisła współpraca z pozostałymi członkami działu marketingu oraz z innymi działami firmy.
    • Kontakt i współpraca z podwykonawcami, również na rynkach zagranicznych.
    • Poprawa doświadczenia klienta.
    • Implementacja brandingu w ramach stoisk targowych, showroomów i ekspozycji.

    Oferujemy:

    • Kreatywne i samodzielne stanowisko pozwalające wykazać się inicjatywą.
    • Stabilne zatrudnienie – do uzgodnienia: umowa o pracę lub na podstawie własnej działalności gospodarczej.
    • Nowoczesną przestrzeń pracy.
    • Pracę w międzynarodowym środowisku.
    • Świetną współpracę w różnorodnym i doświadczonym zespole.
    • Pakiet ubezpieczenia zdrowotnego PZU Zdrowie.

    O nas

    Aquaform Inc. Sp. z o.o. to jeden z czołowych polskich producentów nowoczesnego oświetlenia. Na rynku jesteśmy obecni od 30 lat. Nasz zespół składa się z blisko 200 osób, które zajmują się każdym aspektem oświetlenia: od badania, przez projektowanie, produkcję aż do opisywania i prezentacji jaką rolę odgrywa światło w życiu codziennym. Wszystko to odbywa się w Centrum Badawczo-Rozwojowym (blisko 3600m² powierzchni) pod Krakowem.

    Etapy rekrutacji:

    Etap 1: rozmowa telefoniczna

    Etap 2: dwie rozmowy online

    Etap 3: spotkanie w siedzibie firmy