• Wszystkie ofertyKrakówInżynieriaAutomatykaSpecjalista automatyk
    Specjalista automatyk
    new
    Inżynieria
    Arcelor Mittal Poland

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    elektronika

    automatyka

    it

    dokumentacja techniczna

    analityczne myślenie

    język angielski

    Mile widziane

    PLC SIEMENS S7/ PCS7

    Opis stanowiska

    W ramach otwartej rekrutacji ArcelorMittal Poland zaprasza do aplikowania na stanowisko Specjalista automatyk w Zakładzie Walcownia Gorąca w Krakowie.

    Czym będziesz się zajmować:

    • nadzorowaniem systemów automatyki przemysłowej w procesie produkcyjnym
    • analizą programów PLC oraz danych produkcyjnych (IBA)
    • prowadzeniem projektów modernizacyjnych systemów automatyki przemysłowej
    • modyfikacją programów sterowników przemysłowych w celu eliminacji problemów produkcyjnych (niezawodnościowych, wydajnościowych, jakościowych)
    • współpracą z innymi służbami UR w celu zapewnienia ciągłości produkcyjnej

    To właśnie Ciebie szukamy, jeśli posiadasz:

    • wykształcenie min. średnie techniczne kierunkowe lub wyższe na kierunkach elektronika, automatyka, mechatronika lub pokrewnych
    • sprawne poruszanie się wśród zagadnień z dziedziny automatyki i IT
    • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
    • zdolności do analitycznego myślenia
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
    • mile widziane - znajomość z programowania sterowników PLC SIEMENS S7/ PCS7, systemu wizualizacji Siemens WinCC

    Oferujemy:

    • Posiłki regeneracyjne
    • Przedszkole przyzakładowe
    • Stabilne zatrudnienie – zatrudniamy na umowę o pracę
    • Rozwój i doskonalenie kwalifikacji zawodowych
    • Pracowniczy Program Emerytalny
    • Prywatna opieka medyczna
    • Prywatne ubezpieczenie na życie
    • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych - od dofinansowań do wypoczynku, karty sportowe, po wsparcie wypoczynku dla dzieci

    Informacje o zespole

    Świat wyglądałby bez nas zupełnie inaczej. Jesteśmy największą firmą działającą w branży stalowej i wydobywczej. Jesteśmy obecni w 60 krajach, a efekty naszej pracy są widoczne wszędzie – od smartfonów, przez samochody, aż po drapacze chmur.

    Tworząc stal wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnego świata. Efekty naszej pracy będą obecne także w życiu kolejnych pokoleń.

    Pracując w ArcelorMittal Poland możesz cieszyć się swobodą kształtowania własnej kariery, na każdym kroku możesz liczyć na wsparcie menadżerów i kolegów z zespołu. Chcemy, aby nasze produkty były coraz bardziej wytrzymałe, lżejsze i produkowane w zrównoważony sposób. To prawdziwe wyzwanie, które wzbudza w nas nieskończoną pasję i zaangażowanie!

    Chcesz być częścią firmy, która naprawdę ma wpływ na rzeczywistość? Dołącz do nas i TWÓRZ Z NAMI ŚWIAT.