• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaBI & DataData Analyst
    Data Analyst
    new
    BI & Data
    Assembly Digital Commerce

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Tableau

    Analiza Danych

    R

    Microsoft Power BI

    ETL

    statystyka

    język angielski

    Mile widziane

    SQL

    IBM SPSS PC

    Python

    Opis stanowiska

    Najnowszy projekt, do którego poszukujemy osoby na stanowisko Sales & Growth Manager, należy do Grupy Stagwell – globalnej sieci, która zrzesza ponad 70 wiodących firm marketingowych na świecie. Jako liderzy w branży, realizujemy innowacyjne i inspirujące projekty, które kształtują przyszłość marketingu. Nasi pracownicy mają okazję brać udział w tworzeniu wyjątkowych rozwiązań oraz angażować się w inicjatywy, które wyznaczają nowe standardy. Nasze motto: „Together, We Are Transforming Marketing”, doskonale oddaje naszą misję i ducha współpracy, który nas napędza.

    Responsibilities

    • Zapewnianie zespołowi badawczemu rozwiązań w zakresie danych (ETL oraz analiza)
    • Analiza danych, w tym analiza statystyczna, modelowanie.
    • Przygotowywanie tabel i raportów
    • Współtworzenie autorskich metod analitycznych.

    Requirements

    • Doświadczenie w analizie danych - minimum 2 lata.
    • Doświadczenie w przygotowywaniu danych (ETL).
    • Znajomość metod wnioskowania statystycznego, statystyki predykcyjnej, modelowania.
    • Mile widziana praca w (lub z) firmach fmcg lub firmach badawczych/consultingowych
    • Programowanie w R
    • Znajomość Tableau lub Power BI
    • Mile widziana znajomość pakietu IBM SPSS PC lub programowanie w Python lub SQL
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, język polski na poziomie ojczystym.

    Benefits

    • Możliwość pracy hybrydowej.
    • Płatne dni wolne na umowie B2B.
    • Prywatna opieka medyczna.
    • Dostęp do platformy wellbeingowej.
    • Dostęp do platformy do nauki języków.

    What makes this a great opportunity?

    Jest to szansa dla odważnych i kreatywnych osób, która jest okazją do współtworzenia nowej firmy z bardzo atrakcyjną ofertą na rynku „wiedzy” i danych. W tej roli będziesz mieć możliwość rozwijania produktów opartych na unikalnych zasobach od polskiego partnera rynkowego oraz nauki i wdrażania nowoczesnych metodologii i technologii.

    Our Recruitment Process

    1. Rozmowa telefoniczna z rekruterem.
    2. Podpisanie umowy NDA.
    3. Rozmowa w naszym biurze w warszawskim Centrum Koneser.