• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseAnalizaMłodszy Specjalista ds. Premiowania i Wsparcia Sprzedaży (MS Excel, SQL - tworzenie zapytań)
    Młodszy Specjalista ds. Premiowania i Wsparcia Sprzedaży (MS Excel, SQL - tworzenie zapytań)
    new
    Finanse
    Bank BPS S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Istniejemy od 20 lat. Dbamy o zachowanie tradycyjnych idei spółdzielczości, oferujemy nowoczesne rozwiązania bankowe zgodne z wymogami rynku. Tworzymy największe zrzeszenie Banków Spółdzielczych w Polsce. Mamy sieć własnych oddziałów w całym kraju.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    SQL

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Główne zadania

    • monitorowanie i rozliczanie celów premiowych pracowników placówek sprzedażowych
    • obsługa i rozwój narzędzi do monitorowania wyników sieci sprzedaży
    • pozyskiwanie danych z systemów dostępnych w Banku
    • przygotowywanie materiałów na spotkania/narady sprzedażowe z oddziałami
    • analizy i raportowanie w zakresie wykonania planu finansowego sieci sprzedaży
    • analizy rentowności placówek sprzedażowych, klientów i produktów

    Nasze oczekiwania

    • dobra znajomość MS Excel, obsługa Power Point i Word
    • mile widziana umiejętność tworzenia zapytań SQL
    • doświadczenie w pracy z danymi
    • podstawowa wiedza o produktach bankowych i chęć do jej poszerzania
    • zdolność do wyszukiwania oraz łączenia danych z różnych źródeł wewnętrznych i zewnętrznych

    Oferujemy

    • możliwość pracy zdalnej do 10 dni w miesiącu
    • prywatną opiekę medyczną
    • ubezpieczenie grupowe
    • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
    • dofinansowanie do wypoczynku
    • dofinansowanie działań szkoleniowych
    • możliwość korzystania z pakietów sportowych
    • dostęp do platformy e-learningowej języków obcych: angielski, hiszpański, niemiecki, włoski
    • Pracowniczy Program Emerytalny