• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingPerformance (SEM)Google Ads Specialist
    Google Ads Specialist
    Marketing
    BeKeto

    BeKeto

    Warszawa
    1 945 - 2 593 USDBrutto miesięcznie - UoP
    1 815 - 2 593 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Performance

    e-commerce

    Google Ads

    Google Analytics

    GTM

    Mile widziane

    data analyst

    Wordpress

    Content Marketing

    analiza

    copywriting

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Dołącz do Teamu BeKeto!

    BeKeto to lider w produkcji suplementów i żywności funkcjonalnej w Wielkiej Brytanii i Europie. Jesteśmy skoncentrowani na dietach keto i low-carb.

    Szukamy doświadczonej i ambitnej osoby, która będzie odpowiedzialna za zarządzanie płatnymi kampaniami reklamowymi w systemie Google Ads. Mile widziane doświadczenie z LinkedIn + Pinterest.

    Twój zakres obowiązków

    • Prowadzenie skutecznych kampanii performance Google Ads; zarządzanie wysokimi budżetami reklamowymi; monitorowanie i analiza wyników kampanii; planowanie strategii remarketingowych;
    • Stała optymalizacja kampanii i szukanie lepszych rozwiązań – > skalowanie i wykręcanie ROAS // sustainable growth is king
    • Obsługa kilku międzynarodowych rynków: Polska, Wielka Brytania, Niemcy i inne.
    • Realizacja zaplanowanych kampanii/akcji marketingowych i stała współpraca z działem kreatywnym
    • Współtworzenie prostych kreacji graficznych oraz treści reklamowych
    • Tworzenia czytelnych i przejrzystych tygodniowych i miesięcznych raportów.

    Nasze wymagania

    • Minimum 2-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kampanii e-commerce w systemie reklamowym Google Ads
    • Doskonała znajomość systemu reklamowego Google Ads.
    • Nastawienie na rozwój i umiejętność skalowania budżetu
    • Samodzielność i determinacja połączona z chęcią rozwoju
    • Umiejętności płynnego poruszania się pomiędzy projektami (prowadzimy ich kilka, nie ma czasu i miejsca na nudę – wszystkie z zakresu zdrowego stylu życia i suplementacji)
    • Znajomość angielskiego / niemieckiego lub innego języka obcego - mile widziane

    Benefity

    • Praca w szybko rozwijającej się małej, ale globalnej firmie z dużym potencjałem
    • Elastyczne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B - w zależności od preferencji kandydata
    • Pakiet benefitów (Opieka medyczna PZU Zdrowie, karta MultiSport, rabat pracowniczy na produkty i usługi firmowe - W TYM BEKETO CATERING)
    • Samodzielność na stanowisku, możliwość wyznaczania celów oraz dobór metod do jego osiągnięcia, w porozumieniu i współpracy z zespołem
    • Dodatkowy system premiowy // BeKeto Partner Program (procent od wyników)
    • Imprezy i spotkania integracyjne, w tym wyjazdy na BeKeto Camp (https://camp.beketo.pl/)

    Proces rekrutacji to tylko 4 krótkie kroki

    1. Prześlij nam swoje CV, podaj swoje oczekiwania finansowe, preferowaną formę współpracy oraz dostępność

    2. Spotkaj się z nami u nas w biurze (około 60 min)

    3. Poczekaj na feedback – po spotkaniu rekrutacyjnym informacje zwrotne otrzymasz w ciągu 5 dni

    4. Witaj na pokładzie

    1 945 - 2 593 USD

    Umowa o pracę

    1 815 - 2 593 USD

    B2B