• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaDesignGrafikaCreative Designer
    Creative Designer
    new
    Design
    Biesiada Invest

    Warszawa
    2 091 - 2 614 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Adobe After Effects

    Adobe InDesign

    Adobe Photoshop

    Adobe Illustrator

    Figma

    Opis stanowiska

    Creative Designer w Biesiada Invest

    Jako holding Biesiada Invest, zrzeszający marki takie jak Signal Meble, Community Development, Novodom i Biuro Paczka, poszukujemy Creative Designera. Szukamy osoby, która wesprze nasz dalszy rozwój, tworząc unikalne i innowacyjne koncepcje kreatywne, które będą napędzać nasze kampanie marketingowe i budować spójną komunikację wizualną.

    Kogo szukamy?

    • Osoby z co najmniej 3-letnim doświadczeniem w projektowaniu graficznym, z kreatywnym portfolio, które potwierdza jej umiejętności.
    • Kogoś, kto z łatwością łączy kreatywność z technicznymi umiejętnościami i aktywnie angażuje się w pracę zespołową.
    • Samodzielnej osoby, która umie zarządzać własnym czasem, ale jednocześnie świetnie odnajduje się w dynamicznej pracy zespołowej.
    • Osoby, która nie boi się wyzwań, lubi innowacje i potrafi pracować w szybkim tempie.
    • Kogoś, kto chętnie podejmuje inicjatywę i proponuje własne rozwiązania.
    • Kogoś, kto świetnie rozumie, jak tworzyć projekty dla social media, stron internetowych czy bannerów.
    • Specjalisty, który biegle posługuje się narzędziami, takimi jak Adobe (Ps, Ai, ID, AE), Figma i jest gotowy do pracy zdalnej.
    • Osoby, która będzie wsparciem dla członków zespołu i chętnie przyjmie dodatkowe zadania w obszarze swoich kompetencji.

    Twoje zadania:

    • Tworzenie kreatywnych koncepcji kampanii marketingowych (statycznych i dynamicznych).
    • Projektowanie materiałów na różne platformy (social media, www, aplikacje mobilne, druk i wiele innych :)
    • Współpraca z zespołami wszystkich spółek holdingu.
    • Tworzenie key visuali oraz wsparcie w budowaniu wizualnej identyfikacji marek.
    • Wsparcie zespołu w realizacji projektów graficznych oraz chętne przyjmowanie dodatkowych zadań w zakresie kompetencji.

    Dlaczego warto do nas dołączyć?

    • Będziesz współpracować z dynamicznie rozwijającym się holdingiem, który stale poszerza swoje rynkowe możliwości.
    • Zyskasz realny wpływ na rozwój marek i zobaczysz efekty swojej pracy w działaniach marketingowych.
    • Oferujemy pracę w hybrydowym modelu – możesz pracować zdalnie, ale mamy też przestrzeń coworkingową.
    • Będziesz uczestniczyć w innowacyjnych projektach z miejscem na realizowanie własnych pomysłów.

    Co oferujemy?

    • Nie jesteśmy korporacją – uczymy się od siebie nawzajem i rozwijamy wspólnie.
    • Pracujemy w coworkingu – masz dostęp do tarasu, świeżych owoców i świetnej atmosfery.
    • Nie liczymy godzin Twojej pracy – liczą się efekty, a nie czas spędzony przy biurku.
    • Stawiamy na ludzi i ich rozwój – doceniamy kreatywność i inicjatywę.
    • Oferujemy kartę Multisport oraz prywatną opiekę medyczną.

    Proces rekrutacji obejmuje 4 etapy:

    1. Wyślij nam swoje CV i portfolio.
    2. Po wstępnej selekcji, otrzymasz zadanie rekrutacyjne do wykonania.
    3. Spotkanie z Dyrektorem Marketingu – zaprezentujesz portfolio, opowiesz o sobie i przedstawisz wyniki zadania.
    4. Rozmowa z Dyrektorem Marketingu i Prezesem – omówimy Twoje dopasowanie do naszej firmy i projektu.

    Czekamy na Twoje zgłoszenie! Jeśli czujesz, że ta rola jest dla Ciebie – aplikuj już teraz!

    2 091 - 2 614 USD

    B2B