• Oferty
  • Wszystkie ofertyGdyniaSupportAsystent Działu Handlowego
    Asystent Działu Handlowego
    Support
    Billberry

    Billberry

    Gdynia
    1 426 - 1 685 USDBrutto miesięcznie - Dowolna
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    prawo jazdy kat. B

    Microsoft Office

    dobra organizacja pracy

    Opis stanowiska

    Miejsce pracy: PPNT Gdynia

    W ostatnich latach z powodzeniem rozwijamy i powiększamy nasz zespół zajmujący się międzynarodowym handlem samochodami, w związku z czym poszukujemy osoby na stanowisko wsparcia Zarządu i Działu Handlowego naszej firmy.

    Zakres obowiązków:

    • Współpraca z zarządem w wykonywaniu codziennych obowiązków,
    • Obsługa korespondencji,
    • Współpraca z działem księgowości oraz działem rozliczeń,
    • Koordynacja transportów (w tym negocjowanie cen, zamieszczanie ogłoszeń na giełdach transportowych, pilnowanie dokumentacji, weryfikacja spedycji itp.),
    • Zaopatrzenie biura (woda, mleko, kawa itp.),
    • Opieka nad firmową flotą aut (myjnia, serwis, przeglądy, ubezpieczenia OC/AC itp.),
    • Obsługa firmowych profili na portalach ogłoszeniowych (głównie Otomoto),
    • Rejestracja i zgłaszanie zbycia samochodów,
    • Zawieranie i wypowiadanie ubezpieczeń OC/AC,
    • Pilnowanie procedury importowania samochodów zza granicy (przegląd, tłumaczenia dokumentów),
    • Nadawanie paczek w punktach pickup (w przypadku opóźnienia/nie pojawienia się kuriera),
    • Tworzenie baz danych potencjalnych kontrahentów,
    • Wspomaganie działu handlowego pod kątem dokumentacji,
    • Dokonywanie zakupów/zamówień i nadzór nad dostawami (opony, części samochodowe itp.),
    • Wsparcie w zarządzaniu kalendarzem spotkań, obsługa spotkań i wyjazdów służbowych,
    • Nadzór nad prawidłowym przepływem informacji i dokumentacji pomiędzy poszczególnymi komórkami spółki a zarządem,
    • Współpraca z zewnętrznymi kontrahentami.

    Wymagania:

    • Min. 1 rok doświadczenia na stanowisku asystenta lub podobnym stanowisku administracyjno-biurowym,
    • Mile widziane osoby z zamiłowaniem do motoryzacji,
    • Dobra znajomość MS Office, szczególnie programu Excel,
    • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym,
    • Mile widziana znajomość j. niemieckiego,
    • Umiejętność liczenia i logicznego myślenia,
    • Znajomość pakietów MS Office,
    • Umiejętność pracy w zespole i dobrej komunikacji,
    • Umiejętność biznesowego podejścia do realizowanych zadań,
    • Dobra organizacja i odpowiedzialność za powierzone zadania.

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w zgranym zespole ambitnych osób,
    • Pracę z zespołem profesjonalistów, pasjonatów motoryzacji,
    • Niekorporacyjną, przyjazną atmosferę pracy,
    • Umowę o pracę lub B2B,
    • Komfortowy czas wdrożenia,
    • Pracę w godz. 8-16/9-17, od poniedziałku do piątku w klimatyzowanym biurze (PPNT GDYNIA),
    • Dostęp do kart sportowych i pakietów medycznych.

    Jeśli jesteś osobą zorganizowaną, dokładną i odpowiedzialną, która potrafi słuchać a w razie potrzeby potrafi pracować pod presją czasu, zapraszamy do naszego zespołu. Zachęcamy do przesyłania CV wraz z odpowiedziami na poniższe pytania:

    1. Napisz proszę coś o sobie.
    2. Jakie są wg Ciebie Twoje mocne strony?
    3. Jakie są wg Ciebie Twoje słabe strony?
    4. Dlaczego chciałbyś/chciałabyś z nami pracować?
    5. Co chciałbyś/chciałabyś robić za 5 lat?
    6. Jaki był zakres obowiązków na poprzednim stanowisku?
    7. Dlaczego chcesz opuścić obecne miejsce pracy?
    8. Jak wyobrażasz sobie pracę w naszej firmie?

    Informacje o firmie

    Odpowiemy na wybrane zgłoszenia, zawierające odpowiedzi na powyższe pytania.

    1 426 - 1 685 USD

    Dowolna