• Wszystkie ofertyWarszawaSupportOpiekun / Opiekunka Klienta
    Opiekun / Opiekunka Klienta
    new
    Support
    BNP Paribas Lease Group Sp. z o. o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Należymy do Grupy BNP Paribas – międzynarodowej grupy finansowej BNP Paribas Leasing Solutions jest obecny w 20 krajach. W Polsce zatrudniamy ponad 300 osób. Zapewniamy firmom elastyczność potrzebną do utrzymania konkurencyjności i zrównoważonego rozwoju. Jako eksperci doskonale znamy branże, w których działają nasi Klienci i Partnerzy - potrafimy przewidywać zmiany zachodzące na rynku, a także wpisywać się z rozwiązaniami w przyszłe trendy.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja

    dobra organizacja pracy

    budowanie relacji

    język angielski

    Mile widziane

    leo

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków

    • Będziesz odpowiedzialny/-a za telefoniczną i mailową obsługę posprzedażowych zgłoszeń Klientów. Najważniejsze Twoje zdania to:
    • szybka i trafna identyfikacja potrzeb Klienta już podczas pierwszego kontaktu,
    • przyjęcie odpowiedzialności za sprawę aż do jej finalizacji,
    • przygotowanie niezbędnej dokumentacji związanej z przyjmowanych zgłoszeniem,
    • udzielanie wsparcia telefonicznego i mailowego w zakresie obsługi naszych produktów, obsługa zapytań,
    • współpraca z innymi działami naszej organizacji w celu zapewnienia Klientowi oczekiwanego standardu obsługi.

    Nasze wymagania

    • doskonałe umiejętności komunikacyjne i empatia w kontakcie z Klientem,
    • bardzo dobra organizacja pracy, w tym zarządzanie kilkoma priorytetami jednocześnie,
    • umiejętność budowania i utrzymywania pozytywnych relacji z Klientami,
    • zdolność do podejmowania decyzji w dynamicznym środowisku,
    • entuzjazm i pozytywne nastawienie do nowych zadań, również w zakresie doskonalenia procesów w których uczestniczysz,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1,

    znajomość systemu LEO będzie dodatkowym atutem.

    To oferujemy

    • szansę pracy w rozpoznawalnej firmie finansowej, która jest częścią międzynarodowej Grupy BNP Paribas,
    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
    • przyjazną atmosferę i otwartą kulturę organizacyjną,
    • bonus uzależniony od wyników pracy
    • niezbędne narzędzia pracy

    Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych
    • prywatna opieka medyczna
    • dofinansowanie nauki języków
    • dofinansowanie szkoleń i kursów
    • ubezpieczenie na życie
    • owoce
    • zniżki na firmowe produkty i usługi
    • spotkania integracyjne
    • kawa / herbata
    • napoje
    • parking dla pracowników
    • dodatkowe świadczenia socjalne
    • dofinansowanie biletów do kina, teatru
    • dofinansowanie wypoczynku
    • program rekomendacji pracowników
    • karta lunchowa