• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseKontrolingAnalityk Finansowy
    Analityk Finansowy
    new
    Finanse
    Bosch Polska

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    SAP S4Hana

    Microsoft Power BI

    Microsoft Office

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    W Bosch kształtujemy przyszłość, tworząc wysokiej jakości technologie i usługi, które wzbudzają entuzjazm i wzbogacają życie ludzi. Składamy naszym pracownikom obietnicę, której dotrzymujemy: razem rozwijamy się, cieszymy się pracą i wzajemnie się inspirujemy.

    Zadania:

    • Przygotowywanie miesięcznej sprawozdawczości dla danego obszaru biznesowego
    • Ścisła współpraca z kadrą zarządzającą i jednostkami wewnętrznymi w przygotowywaniu budżetu i prognoz oraz monitoring ich realizacji i wyjaśnianie odchyleń
    • Proaktywne przygotowywanie analiz finansowych, prezentacji i raportów, rekomendowanie rozwiązań optymalizacyjnych
    • Monitorowanie i analiza kluczowych wskaźników ekonomicznych oraz adresowanie ewentualnych ryzyk
    • Inicjowanie i wdrażanie pomysłów na optymalizację procesów i automatyzację raportowania (Microsoft Power BI, Automation Anywhere, KNIME, Python, etc.)
    • Aktywny udział w procesie zamknięcia miesiąca
    • Zarządzanie obszarem danych podstawowych i planowych w systemach finansowych
    • Udział w projektach międzynarodowych

    Profil:

    • Minimum dwa lata doświadczenia zawodowego w dziale finansowym w międzynarodowej firmie o profilu handlowym z zagraniczną centralą
    • Wykształcenie w kierunku Finansów i Rachunkowości
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (bieżąca współpraca z kadrą zarządzającą i jednostkami centralnymi)
    • Biegła znajomość środowiska Microsoft Office, w tym zaawansowana znajomość programu Microsoft Excel
    • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, pomysłowość i zaangażowanie
    • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność i terminowość
    • Komunikatywność i efektywna współpraca
    • Znajomość SAP S4Hana, Power BI oraz narzędzi do automatyzacji i podstaw języków skryptowych będzie dodatkowym atutem
    • Chęć do pracy hybrydowej (2 dni w tygodniu pracy z biura)

    Work #LikeABosch:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z atrakcyjnym wynagrodzeniem
    • Praca hybrydowa z elastycznymi godzinami pracy
    • Program poleceń pracowniczych

    Grow #LikeABosch:

    • Kompleksowe środowisko pracy, profesjonalne wsparcie oraz możliwość dzielenia się wiedzą i najlepszymi praktykami
    • Stałe możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku
    • Szeroki dostęp do profesjonalnych szkoleń (w tym kursów językowych), konferencji i webinarów

    Live #LikeABosch:

    • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
    • System kafeteryjny z wieloma benefitami (m.in. MultiSport, vouchery na zakupy, bilety do kina itp.)
    • Karta Pluxee Lunch
    • Wiele benefitów dla rodzin (np. letnie obozy dla dzieci, mikołajki)
    • Dni wolne od pracy 24 i 31 grudnia