• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingPerformance Marketing Manager
    Performance Marketing Manager
    new
    Marketing
    BugsyEmpire LTD

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    analiza

    raportowanie

    TikTok

    youtube meta

    Google Ads

    Mile widziane

    marketing cyfrowy

    PPC

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    BugsyEmpire to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w innowacyjnych rozwiązaniach z zakresu marketingu cyfrowego. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości usług reklamowych, które przyczyniają się do sukcesu naszych klientów. Dzięki zaawansowanej technologii i zgranemu zespołowi profesjonalistów tworzymy skuteczne kampanie marketingowe, które trafiają do właściwych odbiorców.

    Obecnie poszukujemy nowej osoby do naszego zespołu na stanowisko Performance Marketing Manager. Jeśli pasjonujesz się marketingiem cyfrowym i chcesz dołączyć do naszego zespołu ekspertów, aplikuj!

    Zakres obowiązków:

    • Tworzenie, zarządzanie i realizacja kampanii pozyskiwania użytkowników w płatnych kanałach medialnych (Google Ads, Youtube Meta, X, Reddit, TikTok, Bing, Yahoo)
    • Efektywne zarządzanie budżetami kanałów i kampanii
    • Monitorowanie skuteczności i ciągła optymalizacja kampanii w oparciu o podejście oparte na danych i wnioski z testów A/B
    • Udział w pełnym cyklu produkcji kreatywnej i podejmowanie decyzji opartych na danych dotyczących dalszego rozwoju projektów
    • Zapewnienie prawidłowego śledzenia, analizy i raportowania, a także wkład w automatyzację zarządzania kampaniami
    • Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami w marketingu cyfrowym, aby zapewnić, że zespół wykorzystuje najlepsze praktyki i innowacyjne podejścia

    Wymagania:

    • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Wiedza na temat realizacji kampanii efektywnościowych ze szczególnym uwzględnieniem: ekosystemu Google i Meta
    • Dogłębne zrozumienie, jak zoptymalizować CPA w celu maksymalizacji zysku
    • Zdolność myślenia analitycznego
    • Odpowiedzialność, precyzja, sumienność i kreatywność
    • Umiejętność pracy zespołowej
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Znajomość tematyki sportowej, reklamowej i bukmacherskiej będzie dodatkowym atutem

    Co oferujemy:

    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
    • Pracę w przyjaznej atmosferze tworzonej przez zespół nastawiony na długoterminowe relacje. - Niezależność i zaufanie.
    • Wpływ na własną pracę i rozwój.
    • Udział w szkoleniach i konferencjach branżowych.
    • Aktywny udział w rozwoju projektów.
    • Stabilne zatrudnienie w dowolnej formie współpracy.
    • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia zawodowego.
    • Niezbędne narzędzia pracy (m.in. laptop, monitor).
    • Partnerskie relacje z kadrą zarządzającą.

    Korzyści:

    • Dofinansowanie zajęć sportowych.
    • Prywatna opieka medyczna.
    • Dofinansowanie kursów językowych i innych.
    • Spotkania integracyjne i wyjazdy.
    • Brak dress code'u.
    • Kawa i herbata
    • Parking

    Dołącz do naszego zespołu i twórz z nami przyszłość marketingu cyfrowego! Czekamy na Twoje zgłoszenie! Zainteresowany? Aplikuj już teraz!