• Wszystkie ofertyWarszawaZdrowieOpieka medycznaLekarz Psychiatra
    Lekarz Psychiatra
    new
    Zdrowie
    Centrum Terapii DIALOG

    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    konsultowanie pacjentów

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    W Dialogu:

    • pracujesz blisko domu – jesteśmy w 11 miejscach w Warszawie (Śródmieście, Centrum, Wola, Wilanów, Żoliborz, Mokotów, Ursynów, Gocław, Powiśle)
    • pracujesz, kiedy jest Ci najwygodniej – rano, po południu lub wieczorem, w tygodniu lub/i w weekendy
    • masz zawsze zapełniony grafik (W Dialogu obowiązują przedpłaty za wizyty)
    • masz atrakcyjne finansowo dodatki (do 70%), jeśli chcesz przyjmować pacjentów w soboty lub/i w niedzielę
    • wybierasz, jak długo trwa wizyta, jak przebiega, ile kosztuje (ceny wizyt zależą od specjalizacji oraz stopnia naukowego)
    • skupiasz się na pacjentach, a my zajmujemy się całą resztą (dokumentami, płatnościami, przekładaniem wizyt itp.)
    • możesz brać udział w najważniejszych zagranicznych i krajowych konferencjach psychiatrycznych m.in. American Psychiatric Association Annual Meeting w USA, czy European College of Neuropsychopharmacology – zajmujemy się całą organizacją i dofinansowaniem, zapewniamy m.in.: przelot, zakwaterowanie, fee za udział w konferencji
    • masz 3-tygodniowy płatny urlop – niezależnie od formy zatrudnienia, prywatną opiekę medyczną i kartę sportową
    • masz wyjątkowy pokój socjalny, w którym można odpocząć między wizytami lub porozmawiać z innymi przy pysznej kawie
    • korzystasz z aplikacji Mój Dialog, dzięki której w każdej chwili masz dostęp do swojego kalendarza wizyt
    • masz codzienne wsparcie Koordynatora Zespołu Specjalistów
    • korzystasz ze wszystkich niezbędnych narzędzi oraz programu medycznego z możliwością wystawiania e-recept i e-ZLA
    • możesz przyjmować w ramach Specjalistycznych Poradni (np. w Poradni Zaburzeń Snu, w Poradni Depresji, w Poradni ADHD u Dorosłych i w innych) i stać się ekspertem w danej dziedzinie psychiatrii
    • uczestniczysz w spotkaniach naukowych i klinicznych – współpracujesz z interdyscyplinarnym zespołem specjalistów od zdrowia psychicznego w tym z profesorami psychiatrii, adiunktami wyższych uczelni, ekspertami w różnych obszarach psychiatrii

    Zgłoś się i pracuj z najlepszymi specjalistami od zdrowia psychicznego!